AZUB bike s.r.o. << zpět

Adresa Bajovec 2761
Uherský Brod
688 01
Česká republika
Umístění Hala 4 - B 2
( FOR BIKES 2019 )
Telefony 777 298 229
E-maily azub@azub.cz
WWW www.azub.cz

Profil firmy

Skládací kola TERN, lehokola a tříkolky AZUB, vodotěsné brašny ORTLIEB, nejen kožená sedla a doplňky BROOKS, dětské a nákladní vozíky BURLEY, nosiče TUBUS a spousta dalšího ze světa alternativní cyklistiky.

Zastoupené značky

BROOKS
BURLEY
ORTLIEB
TERN
TUBUS

Najdete na veletrhu

Otestujte nejlepší tříkolku roku 2018
Uherskobrodská společnost AZUB BIKE již potřetí získala světové ocenění Tříkolka roku. Za rok 2018 to bylo za ležatý trike AZUB Ti-FLY X, který budete mít možnost vyzkoušet v elektrické verzi s motorem Shimano STEPS. Tato sportovní celoodpružená tříkolka je určena pro pohodlnou jízdu po rozbitých cestách či přímo v terénu a její největší zajímavostí je přední odpružení v podobě titanových příčně uložených planžet. Přijďte ji vyzkoušet a projet se na něčem opravdu zajímavém.
Sedla Brooks z tekutého dřeva
Brooks je známý díky svým koženým sedlům. V posledních letech se ale snaží své produkty stále vylepšovat. Hlavním cílem veškerých zlepšení je nabídnout moderní produkt vyrobený z velké části z přírodních materiálů. Proto Brooks několik let pracoval na vývoji nového materiálu, který vzniká z tzv. tekutého dřeva. Jde vlastně o přírodní plast, který dosahuje stejných vlastností jako běžné plasty ovšem je plně biodegradabilní a tedy ekologický. A taková jsou také nová sedla Cambium Organic Light.
Skládací elektrokola Tern Vektron s motorem Bosch a Bafang
Elektrické skládačky od Ternu Vektron S10 a Q9 jsou nejen vybaveny kvalitním středovým motorem Bosch, ale zároveň jsou i výbornými a funkčními skládacími koly, jejichž design i geometrie byla promyšlena do posledního detailu. Kolo lze tedy opravdu využívat na dlouhé a pohodlné výlety a přitom je možné jich do kufru vašeho auta složit hned několik. Nemusíte tak řešit jak naložit těžké elektrokolo na nosič, nebo kde je uschovat. Tern má v nabídce i model Vektron D8 s osvědčeným motorem Bafang.