KUDRNA s.r.o. << zpět

Adresa Vídeňská 297/99
Brno
639 00
Česká republika
Umístění Hala 1 - B 8
( FOR BIKES 2019 )
Telefony 731 651 303
E-maily ck@kudrna.cz
WWW www.kudrna.cz

Najdete na veletrhu

Albánie MTB
Jednodenní etapy krásnou přírodou, kulturní perly i koupání. Bajková kratochvíle ve skutečné divočině, šmrncnuté ryzím Balkánem.
Balatonské cyklotoulky
Zemí termálů a feferonek na bicyklu.Co vás napadne jako první, když slyšíte Maďarsko? Guláš? Čardáš? Paprika? Tokaj? A co Balaton? Tápete? Domácí to vědí nejlépe: úsměv přírody, léčivý pohled, přirozený půvab, blankytná modř, červenolící tváře, vábná pestrost, výrazné chuti.
Balkán cyklo
Aneb Makedonií, Albánií a Řeckem pohodově na kole. Čeká nás jízda balkánskou divočinou, národní parky Galičica a Vikos-Aoös, a také návštěvy zajímavých kulturních míst jako je makedonský Ohrid, albánská Korçë a řecká Ioánnina.
Holandskem na kole
Jedeme bojovat s větrnými mlýny. Větrné mlýny a důmyslně postavené hráze dokreslují cykloputování po této krásné zemi vyrvané moři.
Kanárské ostrovy - Lanzarote cyklo
Cyklistika nebo MTB na ostrově ohňových hor. Patříte mezi teplomily, kterým je zima v našich zeměpisných šířkách dlouhá a hledáte cestičky, jak se i v chladnějším období trochu prohřát? Vězte, že Kanárské ostrovy jsou díky subtropickému klimatu ideální destinací pro zimní úniky do teplých krajin. V únoru a březnu je tady už příroda v plném květu a v listopadu není lepšího úkrytu před podzimní plískanicí.
Korsika cyklistická
Velký okruh po nejkrásnějším ostrově Středomoří. Před přídí se do mlžného hávu halí nebetyčné hory, vzduchem prosyceným mořskou solí náhle zavane vůně makchijí, tymiánu, sluncem prohřátých strání, tak typická pro tento ostrov. Horské silničky se stovkami serpentin nás povedou vysoko přes horské hřebeny a nekonečnými sjezdy zase zpět k tyrkysovému moři.
Lago di Garda MTB
Bajkový nářez v prosluněných Dolomitech. Modravý jezerní klenot Lago di Garda je obklopen takřka dvoutisícovými horami. Výjezdy k oblakům odkrývají výhledy na Dolomity, kořením celé akce jsou famózní šotolinové i technické sjezdy, ale i vyzývavé výjezdy. Na výběr vždy k náročné klasice – varianta Expert i méně náročná Hobby varianta. Krom fyzičky tedy můžete přibalit i méně trénovanou partnerku/partnera. Každá etapa nabídne krom dávky endorfinů i atmosféru místních kaváren a pizzerií.
Norsko
Na kole přes hory, údolí a fjordy jižního Norska. Cykloputování za krásami severu s ubytováním v komfortních chatkách. Možnost fakultativního raftingu na ledovcové řece Sjoa.
Pyreneje cyklo
Nejkrásnějšími pyrenejskými sedly po stopách Tour de France. Vymazlené silniční etapy Tour de France, legendární Mont Ventoux i rychlostní zkouška Rallye Monte Carlo. Pohodlně se spaním v chatkách a s koupačkou v moři na závěr.
Slovinsko
Přes Julské Alpy na jadranské pláže. Všechny krásy Slovinska na kole - Alpy na severu země, krasové útvary s tajuplnými jeskyněmi na jihu i poježdění či plážová pohoda na slovinském pobřeží.
Švýcarsko - Bernské Alpy cyklistika
Cyklistika pod Eigerem a Jungfrau. Hornaté srdce Švýcarska je zaslíbeno všem milovníkům scenérií se zasněženými štíty, divokými potoky, tichou krásou křišťálově čistých jezer a malebnými městečky. Korunou tohoto koutu Evropy jsou známé čtyřtisícovky Jungfrau, Eiger a Mönch.