ASTRA, spol. s r.o. << zpět

Adresa Prakšická 2589
Uherský Brod
688 01
Česká republika
Umístění Hala 1 - B 11
( FOR BIKES 2019 )
Telefony 572 619 620
603 106 566
E-maily info@astramodel.cz
WWW

Najdete na veletrhu

Go!Mate elektro koloběžka Go!Kick26
Designová elektro koloběžka Go!Mate Go!Kick26 představuje špičkový prostředek jak pro aktivní sportovní a fitness použití, tak pro každodenní jízdu v městském ruchu. Koloběžky Go!Kick26 jsou vyrobeny v Německu podle Švýcarského designu. Vyznačují se dokonalým zpracováním a užitnými vlastnostmi, použity jsou pouze nejkvalitnější díly. Velká kola 26" a 20", lehký hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy. Výkonný motor - rychlost až 25 km/h a velkokapacitní akumulátor - 10.4 Ah s dojezdem 35 km.
Go!Mate elektro koloběžka stæp ER1 PLUS modrá
Elektrické koloběžky Go!Mate stæp ER1 PLUS představují špičkový prostředek pro každodenní jízdu v městském ruchu do zaměstnání a to bez námahy. Díky kvalitnímu zpracování jsou vhodné také pro sportovní použití i volno-časové projížďky. Verze PLUS je vybavena silnějším motorem integrovaným do kola s rychlostí až 25 km/h. Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO. Vyrobeno v Německu. Vrcholná verze obsahuje akumulátor 7.5 Ah s vyšší kapacitou a propracovanější řídící počítač s 5-ti stupni rychlosti.
Go!Mate elektro koloběžka stæp ER2 PLUS oranžová
Elektro koloběžka Go!Mate stæp ER2 PLUS, oranžová, se sklopnými řídítky a přední částí. Výkonnější motor - rychlost až 25 km/h, velkokapacitní akumulátor - 7.5 Ah, s dojezdem až 35 km. Špičková lehká konstrukce, velká kola, vše pro komfortní jízdu. Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO. Špičkový prostředek pro každodenní jízdu v městském ruchu do zaměstnání a to bez námahy. Díky kvalitnímu zpracování jsou vhodné také pro sportovní použití na volnočasové projížďky. Vyrobeno v Německu.
Go!Mate koloběžka stæp TR1 černá
Koloběžky Go!Mate stæp TR1 představují špičkový prostředek pro každodenní jízdu do zaměstnání v městskému ruchu i pro sportovní použití na volno-časové projížďky. Koloběžky jsou vyrobeny v Německu, vyznačují se dokonalým zpracováním a užitnými vlastnostmi. Celá koloběžka je navržena tak, aby při jízdě byly rovnoměrně zapojeny všechny svaly. Elegance a design představuje naprostou světovou špičku. Vše je promyšleno do posledních detailů, pro maximální bezpečnost a komfort.
Go!Mate koloběžka stæp TR3 se zadní brzdou oranžová
Koloběžka Go!Mate stæp TR3 v oranžové barvě, se zadní brzdou, kompletně skládací pro snadný transport. Lehké hliníkové komponenty, bezrámová konstrukce. Velká kola s plášti Schwalbe pro komfortní jízdu. Špičková hydraulická zadní kotoučová brzda TEKTRO. Celá koloběžka je navržena tak, aby při jízdě byly rovnoměrně zapojeny všechny svaly. Elegance a design představuje naprostou světovou špičku. Vyrobeno v Německu.
Yuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q je kompaktní smart drone s dlouhou dobou letu až 33 min a sklopnou kamerou s rozlišením 4K a elektronickou stabilizací. Díky sklopným ramenům jej přenesete i v malém batůžku. Pomocí vašeho smartphone můžete sledovat živý obraz z kamery a aktivovat a ovládat všechny dostupné funkce.
Yuneec Typhoon H Plus s Intel RealSense
Profesionální dron Yuneec Typhoon H Plus s Intel® RealSense™ pro natáčení videí a vytváření fotografií. Ovladač ST16S s dotykovým 7" displejem, 360° gimbal s kamerou C23 v rozlišení 4K 60 snímků za sekundu a 20Mpx foto. Šestirotorové uspořádání pro maximální bezpečnost provozu a vysokou stabilitu ve větru. Díky zatahovacímu podvozku je možné vytvářet plnohodnotná videa bez toho, aby byl podvozek v záběru. Pro řízení nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, takže jej zvládne i začátečník.