H.S.H Sport s.r.o. << zpět

Adresa Pivovarská 13
Praha 5 - Smíchov
150 00
Česká republika
Umístění Hala 2 - A 15
( FOR BIKES 2019 )
Telefony 224 827 443
E-maily sport@hshsport.cz
WWW www.hshsport.cz

Profil firmy

Specializovaný prodej a servis sporttesterů, hodinek. Suunto, Polar Garmin.

Zastoupené značky

Lupine
Polar
Suunto

Najdete na veletrhu

Polar Vantage V (Polar Vantage M)
Profesionální sportovní hodinky s GPS a měřením tepu pro sportovce a každého, kdo trénuje jako profesionál. Jsou to hodinky určené profesionálním sportovcům a těm, kteří jako profesionál trénují. Perfektní volba, pokud hledáte dokonalého společníka a trenéra na triatlon, cyklistiku, maraton a další sporty. Protože obsahují barometrický výškoměr, jsou přesné i v kopcovitém terénu Vylehčená varianta Vantage M není vybavena barometrem a je vhodná na rovinu, fitness a mnoho sportovních aktivit.
Sponge City
Už žádné čekání v dopravní zácpě! Pro vaši cestu městem je tu novinka - kompaktní elektro odrážedlo Sponge City. Řídit ho můžete i bez řidičského průkazu a získá si vás moderním designem, skladností a zejména pohodlím při cestování. Díky elektromotoru s výkonem 250 W může dosáhnout rychlosti až 25 km/h, navíc s příjemným dojezdem 20-40km. Sponge City je tichý a šetrný k životnímu prostředí. Přijďte si Sponge City vyzkoušet na stánek H.S.H Sportu během veletrhu FOR BIKES!
SUUNTO 9 BARO Copper
Patří do nejvybavenější modelové řady multisportovních GPS hodinek Suunto. Je ideální pro cyklisty, kteří chtějí to nejlepší pro svůj trénink. Mají GPS, přesný barometrický výškoměr, barometr, kompas, optický snímač tepu, multisportovní funkce a inteligentní správu baterie. Výdrž až 120 hodin s GPS. Displej viditelný i na ostrém slunci. Vysokou přesnost. Alternativní ovládání dotykem i tlačítky. Vysoce hodnocený design dovoluje hodinky používat i k dennímu nošení.