Bafang Electric (Suzhou) Co., Ltd. << zpět

Adresa No.9 Heshun Rd, Suzhou Industrial Park
Suzhou
215122
Čína
Umístění Hala 4 - B 3
( FOR BIKES 2019 )
Telefony +86/ 0 51265975996
E-maily info@bafang-e.com
WWW www.bafang-e.com

Najdete na veletrhu

Bafang H600 MINI-Hub – pro nenápadně stylová elektrokola
H600, nejlehčí a nejmenší středový motor (přední nebo zadní část) s otáčkami do 45 Nm na trhu, patří k vzrůstajícímu počtu čistě a štíhle vyhlížejících elektrokol pro městské uživatele, pro které nehraje roli kapacita baterie, maximální otáčky nebo výkon. Moderní vzhled, nízká hmotnost, styl klasického kola a snadné ovládání stačí. Dodejte propojení se smartphony a dostanete elektrokolo pro mileniály. H600 MINI-Hub nepřesahuje hmotnostně 1,4 kg a je kompatibilní se všemi brzdovými systémy.
Bafang M400 – bestseller, dříve známý jako MAX Drive System
Tento motor Bafang uvedl na trh roku 2014 jako ekonomičtější alternativu k zavedené nabídce tehdejších motorů střední třídy. Přes velkorysý výkon (s pěti podpůrnými mody) a maximální otáčky přes 80 Nm, motor M400 pracuje naprosto tiše, zajišťuje hladký pohyb a příjemný pocit z jízdy. Standardizovaný design a integrované ovládání usnadňuje manipulaci i údržbu. Lze kombinovat s řadou různých rámů a integrovaných baterií.
Bafang M420 – čistý, kompaktní a dynamický pohonný systém pro moderní e-kola
Čistý, kompaktní a dynamický pohonný systém pro moderní městská a trekkingová kola. Faceliftová úprava osvědčeného modelu M400 (dříve MAX Drive) využívá totéž rámové rozhraní, za výkonu 250 W, se stejným toč. výkonem 80 Nm v zákonně přípustné rychlosti pro EU – 25 km/h. Kompatibilní s 450 Wh bateriemi inTube nebo jinými typy zásuvných baterií a řadou novinek na displeji (možnost ovládání přes Bluetooth a USB). To vše dodává milovníkům cyklo-designu řadu možností k sestavení moderních e-biků.
Bafang M500 – supervýkonný střední motor pro E-MTB
Klíčem k úspěchu firmy Bafang v novodobé off-roadové cyklistice se stal pohonný systém M500. Formální výkon 250 W odpovídá zákonnému omezení, točivý moment 95Nm – tedy zásadní faktor dynamického výkonu – však ponechává většinu konkurentů daleko v závěsu. K dalším výhodám patří nízká hmotnost do 3,3 kg, spodní konzola ISIS kombinovaná s prémiovými klikovými sadami a bateriemi inTube (450 nebo 600 Wh) integrovanými ve spodním rámu, dále pak displej s několika možnostmi předvoleb.
Bafang M800-ultrakompaktní pohonný systém pro silniční, gravel i městská e-kola
Hmotnost motoru integrovaného v rámu kola nepřesahuje hmotnost 2,3 kg a dosahuje výkonu 200W při maximálním točivém momentu 55Nm – optimalizován pro výstupy a akceleraci. Jezdcova práce s pedály ve vyšší než povolené rychlosti tím není nijak ovlivněna. Celý systém, včetně displaye, dálkového ovládání převodů a 200Wh plně integrované baterie dosahuje hmotnosti pod 4,4 kg. Dostupné pro povolené rychlosti 25 km/h (EU), 32 km/h (USA) nebo 45 km/h (s-pedelec). Vystavujeme také oceněné Maserati Trofeo