Hala 2 - B 11
FOR FISHING 2019

Liquid Patch je tekuté PVC, které slouží k opravám nafukovacích člunů, brodaček, nafukovacích matrací,velurových matrací, nafukovacích hraček, skluzavek, bazénů, vířivek a také neoprenových obleků pro potápěče. Rovněž slouží k opravám plastových rybníků, plachet na nákladní automobily a vozíky a výrobků z přírodní a syntetické kůže. Výrobek má vysokou přilnavost, flexibilitu, odolnost proti vodě a UV záření. Prodává se v deseti různých barvách.

Jochym Marine Katamarans jsou rybářské čluny slovenského výrobce, který si už získal velkou oblibu v západní Europě a teď se rozhodl, že jich bude předávat v Čechách a na Slovensku. Naše firma RYBARSKE CENTRUM SLOVAKIA s.r.o. bude oficiální obchodní zástupce v obou krajinách. 3STAN jsou woblery prémiové kvality od Slovenského výrobce. Favorite je firma, která je jedna ze světových lídrů ve výrobě rybářských prutů, ale i šňůr a nástrah.

LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.

Hala 2 - A 8
FOR FISHING 2019

Lithiová baterie s digitálním indikátorem stavu a dvojitým USB výstupem pro dobíjení mobilů, svítilen, čelovek a nejrůznějších pomůcek pro rybaření a pobyt v terénu. Neskutečně kompaktní a extrémně lehká (rozdíl desítek kg oproti olověným / gelovým / trakčním bateriím). To nejlepší v oboru, co je možné na trhu zakoupit.M-CELL baterie s dodávanými speciálními nabíječkami umožňují bezpečné a extrémně rychlé nabíjení (plné nabití za 5 – 6 hod).

Hala 3 - B 7
FOR FISHING 2019

Představujeme nový kaprařský bivak s revoluční konstrukcí, který je postaven během několika vteřin. Opětovné složení je rovněž velice snadné. Bivak pojme dvě velká lehátka při zachování dostatku obytného prostoru, je vybaven dvouplášťovou konstrukcí omezující kondenzaci, samostatnou předsíní, nastavitelnou stříškou nad vchodem či odnímatelnou podlážkou. Materiál i švy jsou laboratorně testovány na vydatnost deště 200 l/m2/h, bivak prošel také testy ve větrném tunelu. Hmotnost je pouhých 7,4 kg.