Hala 2 - A 15
FOR BIKES 2019

Plantronics Backbeat FIT jsou bezdrátová sportovní sluchátka v balení s nabíjecím voděodolným pouzdrem. Navíc s přístupem k interaktivnímu koučování díky aplikace PEAR Personal Coach App. Vychutnejte si 6měsíční členství v PEAR App, včetně interaktivního audio koučování od světově uznávaných trenérů a sportovců - kdykoliv a kdekoli budete chtít. Speciálně pro veletrh.

Hala 2 - A 15
FOR BIKES 2019

Už žádné čekání v dopravní zácpě! Pro vaši cestu městem je tu novinka - kompaktní elektro odrážedlo Sponge City. Řídit ho můžete i bez řidičského průkazu a získá si vás moderním designem, skladností a zejména pohodlím při cestování. Díky elektromotoru s výkonem 250 W může dosáhnout rychlosti až 25 km/h, navíc s příjemným dojezdem 20-40km. Sponge City je tichý a šetrný k životnímu prostředí. Přijďte si Sponge City vyzkoušet na stánek H.S.H Sportu během veletrhu FOR BIKES!

Hala 2 - A 15
FOR BIKES 2019

Profesionální sportovní hodinky s GPS a měřením tepu pro sportovce a každého, kdo trénuje jako profesionál. Jsou to hodinky určené profesionálním sportovcům a těm, kteří jako profesionál trénují. Perfektní volba, pokud hledáte dokonalého společníka a trenéra na triatlon, cyklistiku, maraton a další sporty. Protože obsahují barometrický výškoměr, jsou přesné i v kopcovitém terénu Vylehčená varianta Vantage M není vybavena barometrem a je vhodná na rovinu, fitness a mnoho sportovních aktivit.

Miniaturní lokátor komunikující přes nové sítě internetu věcí Sigfox anebo LoRa (zařízení neobsahují SIM kartu). Pozice jsou určovány právě pomocí těchto sítí. Vyznačují se skvělou prostupností signálu (lepší než u GSM mobilního signálu) a jsou téměř nezarušitelné. Výdrž baterie je v modu pro nalezení ukradeného kola až 5 let (nezjišťuje polohy trvale). Je vhodný nejen pro kola, ale i koloběžky nebo jakékoliv jiné cennosti. Velikost zařízení je 65x30x10mm.

ATERA STRADA - to jsou špičkové německé nosiče kol na tažné zařízení, které Vám stejně jako v minulých letech představí MOJENOSIČE.cz - specializovaný showroom nosičů kol Praha 6. Na veletrhu se můžete těšit na SLEVY, představení novinek a ukázku všech modelů této značky s expozicí i jiných výrobců. V současné době se můžeme pochlubit titulem: NEJPRODÁVANĚJŠÍ nosič kol na tažné zařízení v Německu, dále produkcí originálních nosičů kol pro automobilky Mercedes Benz, Porsche aj.

Hala 2 - A 15
FOR BIKES 2019

Patří do nejvybavenější modelové řady multisportovních GPS hodinek Suunto. Je ideální pro cyklisty, kteří chtějí to nejlepší pro svůj trénink. Mají GPS, přesný barometrický výškoměr, barometr, kompas, optický snímač tepu, multisportovní funkce a inteligentní správu baterie. Výdrž až 120 hodin s GPS. Displej viditelný i na ostrém slunci. Vysokou přesnost. Alternativní ovládání dotykem i tlačítky. Vysoce hodnocený design dovoluje hodinky používat i k dennímu nošení.

Tento motor Bafang uvedl na trh roku 2014 jako ekonomičtější alternativu k zavedené nabídce tehdejších motorů střední třídy. Přes velkorysý výkon (s pěti podpůrnými mody) a maximální otáčky přes 80 Nm, motor M400 pracuje naprosto tiše, zajišťuje hladký pohyb a příjemný pocit z jízdy. Standardizovaný design a integrované ovládání usnadňuje manipulaci i údržbu. Lze kombinovat s řadou různých rámů a integrovaných baterií.

H600, nejlehčí a nejmenší středový motor (přední nebo zadní část) s otáčkami do 45 Nm na trhu, patří k vzrůstajícímu počtu čistě a štíhle vyhlížejících elektrokol pro městské uživatele, pro které nehraje roli kapacita baterie, maximální otáčky nebo výkon. Moderní vzhled, nízká hmotnost, styl klasického kola a snadné ovládání stačí. Dodejte propojení se smartphony a dostanete elektrokolo pro mileniály. H600 MINI-Hub nepřesahuje hmotnostně 1,4 kg a je kompatibilní se všemi brzdovými systémy.

Klíčem k úspěchu firmy Bafang v novodobé off-roadové cyklistice se stal pohonný systém M500. Formální výkon 250 W odpovídá zákonnému omezení, točivý moment 95Nm – tedy zásadní faktor dynamického výkonu – však ponechává většinu konkurentů daleko v závěsu. K dalším výhodám patří nízká hmotnost do 3,3 kg, spodní konzola ISIS kombinovaná s prémiovými klikovými sadami a bateriemi inTube (450 nebo 600 Wh) integrovanými ve spodním rámu, dále pak displej s několika možnostmi předvoleb.

Čistý, kompaktní a dynamický pohonný systém pro moderní městská a trekkingová kola. Faceliftová úprava osvědčeného modelu M400 (dříve MAX Drive) využívá totéž rámové rozhraní, za výkonu 250 W, se stejným toč. výkonem 80 Nm v zákonně přípustné rychlosti pro EU – 25 km/h. Kompatibilní s 450 Wh bateriemi inTube nebo jinými typy zásuvných baterií a řadou novinek na displeji (možnost ovládání přes Bluetooth a USB). To vše dodává milovníkům cyklo-designu řadu možností k sestavení moderních e-biků.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»