Hmotnost motoru integrovaného v rámu kola nepřesahuje hmotnost 2,3 kg a dosahuje výkonu 200W při maximálním točivém momentu 55Nm – optimalizován pro výstupy a akceleraci. Jezdcova práce s pedály ve vyšší než povolené rychlosti tím není nijak ovlivněna. Celý systém, včetně displaye, dálkového ovládání převodů a 200Wh plně integrované baterie dosahuje hmotnosti pod 4,4 kg. Dostupné pro povolené rychlosti 25 km/h (EU), 32 km/h (USA) nebo 45 km/h (s-pedelec). Vystavujeme také oceněné Maserati Trofeo

Venkovní plocha 1 - V 9
Hala 1 - B 27
FOR BIKES 2019

MAMIBIKE je značka české elektrokoloběžky MA-MI, která spojuje aktivní sport s pohodovou vyjížďkou bez námahy. Baterie, která se stala součástí nášlapu, je tak plochá, že se podařilo udržet nízký nášlap i pro sportovní jízdu.

Hala 1 - B 11
FOR BIKES 2019

Profesionální dron Yuneec Typhoon H Plus s Intel® RealSense™ pro natáčení videí a vytváření fotografií. Ovladač ST16S s dotykovým 7" displejem, 360° gimbal s kamerou C23 v rozlišení 4K 60 snímků za sekundu a 20Mpx foto. Šestirotorové uspořádání pro maximální bezpečnost provozu a vysokou stabilitu ve větru. Díky zatahovacímu podvozku je možné vytvářet plnohodnotná videa bez toho, aby byl podvozek v záběru. Pro řízení nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, takže jej zvládne i začátečník.

Hala 1 - B 11
FOR BIKES 2019

Yuneec Mantis Q je kompaktní smart drone s dlouhou dobou letu až 33 min a sklopnou kamerou s rozlišením 4K a elektronickou stabilizací. Díky sklopným ramenům jej přenesete i v malém batůžku. Pomocí vašeho smartphone můžete sledovat živý obraz z kamery a aktivovat a ovládat všechny dostupné funkce.

Hala 1 - B 11
FOR BIKES 2019

Elektrické koloběžky Go!Mate stæp ER1 PLUS představují špičkový prostředek pro každodenní jízdu v městském ruchu do zaměstnání a to bez námahy. Díky kvalitnímu zpracování jsou vhodné také pro sportovní použití i volno-časové projížďky. Verze PLUS je vybavena silnějším motorem integrovaným do kola s rychlostí až 25 km/h. Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO. Vyrobeno v Německu. Vrcholná verze obsahuje akumulátor 7.5 Ah s vyšší kapacitou a propracovanější řídící počítač s 5-ti stupni rychlosti.

Hala 1 - B 11
FOR BIKES 2019

Koloběžky Go!Mate stæp TR1 představují špičkový prostředek pro každodenní jízdu do zaměstnání v městskému ruchu i pro sportovní použití na volno-časové projížďky. Koloběžky jsou vyrobeny v Německu, vyznačují se dokonalým zpracováním a užitnými vlastnostmi. Celá koloběžka je navržena tak, aby při jízdě byly rovnoměrně zapojeny všechny svaly. Elegance a design představuje naprostou světovou špičku. Vše je promyšleno do posledních detailů, pro maximální bezpečnost a komfort.

Hala 1 - B 11
FOR BIKES 2019

Designová elektro koloběžka Go!Mate Go!Kick26 představuje špičkový prostředek jak pro aktivní sportovní a fitness použití, tak pro každodenní jízdu v městském ruchu. Koloběžky Go!Kick26 jsou vyrobeny v Německu podle Švýcarského designu. Vyznačují se dokonalým zpracováním a užitnými vlastnostmi, použity jsou pouze nejkvalitnější díly. Velká kola 26" a 20", lehký hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy. Výkonný motor - rychlost až 25 km/h a velkokapacitní akumulátor - 10.4 Ah s dojezdem 35 km.

Koloběžka Go!Mate stæp TR3 v oranžové barvě, se zadní brzdou, kompletně skládací pro snadný transport. Lehké hliníkové komponenty, bezrámová konstrukce. Velká kola s plášti Schwalbe pro komfortní jízdu. Špičková hydraulická zadní kotoučová brzda TEKTRO. Celá koloběžka je navržena tak, aby při jízdě byly rovnoměrně zapojeny všechny svaly. Elegance a design představuje naprostou světovou špičku. Vyrobeno v Německu.

Elektro koloběžka Go!Mate stæp ER2 PLUS, oranžová, se sklopnými řídítky a přední částí. Výkonnější motor - rychlost až 25 km/h, velkokapacitní akumulátor - 7.5 Ah, s dojezdem až 35 km. Špičková lehká konstrukce, velká kola, vše pro komfortní jízdu. Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO. Špičkový prostředek pro každodenní jízdu v městském ruchu do zaměstnání a to bez námahy. Díky kvalitnímu zpracování jsou vhodné také pro sportovní použití na volnočasové projížďky. Vyrobeno v Německu.

Hala 4 - B 2
FOR BIKES 2019

Uherskobrodská společnost AZUB BIKE již potřetí získala světové ocenění Tříkolka roku. Za rok 2018 to bylo za ležatý trike AZUB Ti-FLY X, který budete mít možnost vyzkoušet v elektrické verzi s motorem Shimano STEPS. Tato sportovní celoodpružená tříkolka je určena pro pohodlnou jízdu po rozbitých cestách či přímo v terénu a její největší zajímavostí je přední odpružení v podobě titanových příčně uložených planžet. Přijďte ji vyzkoušet a projet se na něčem opravdu zajímavém.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»