Hala 3 - A 3
FOR BIKES 2019

Nejrychlejší oprava defektu z produkce americké firmy Dynaplug, jako jediná svého druhu na světě, nabízí opravu a nahuštění bezdušové pneumatiky při defektu zároveň. AIR KIT byl stvořen pro závodníky! Pomůže tam, kde tmely při defektu poklesu tlaku nezabrání. Poslouží jako pojistka, máte-li pocit, že tmel by mohl dírou pod větším tlakem začít vytékat ven a díky možnosti přímého huštění pomocí bombičky s CO2 již nikdy neztratíte drahocenný čas!

Hala 3 - A 3
FOR BIKES 2019

Ergonomický multifunkční batoh pro aktivní sportovce s patentovaným systémem uchycení. Coxa Carry R5 díky jedinečnému systému inteligentních nastavitelných ramenních popruhů poskytne Vašim ramenou úplnou svobodu pohybu bez tlaku a tření. Batoh Coxa Carry disponuje spoustou kapes a pouzder, které jsou speciálně navrženy tak, aby Vám usnadnily život. Samozřejmostí je kompatibilita s hydrovaky, díky kterým budete mít dostatek tekutin pro dlouhé a náročné tréninky.

REXbike je komplexní systém pro GPS zabezpečení kola proti krádeži a přivolání pomoci cyklistovi v případě nehody (bike eCall). Díky GPS si také můžete kdykoliv zobrazit aktuální polohu nebo historii jízd. Jakmile aktivujete střežení pomocí aplikace na Vašem mobilu a někdo začne s kolem manipulovat, okamžitě dostanete upozornění.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Nejkrásnějšími pyrenejskými sedly po stopách Tour de France. Vymazlené silniční etapy Tour de France, legendární Mont Ventoux i rychlostní zkouška Rallye Monte Carlo. Pohodlně se spaním v chatkách a s koupačkou v moři na závěr.

Albánie MTB
Vystavovatel: KUDRNA s.r.o.
Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Jednodenní etapy krásnou přírodou, kulturní perly i koupání. Bajková kratochvíle ve skutečné divočině, šmrncnuté ryzím Balkánem.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Cyklistika pod Eigerem a Jungfrau. Hornaté srdce Švýcarska je zaslíbeno všem milovníkům scenérií se zasněženými štíty, divokými potoky, tichou krásou křišťálově čistých jezer a malebnými městečky. Korunou tohoto koutu Evropy jsou známé čtyřtisícovky Jungfrau, Eiger a Mönch.

Norsko
Vystavovatel: KUDRNA s.r.o.
Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Na kole přes hory, údolí a fjordy jižního Norska. Cykloputování za krásami severu s ubytováním v komfortních chatkách. Možnost fakultativního raftingu na ledovcové řece Sjoa.

Slovinsko
Vystavovatel: KUDRNA s.r.o.
Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Přes Julské Alpy na jadranské pláže. Všechny krásy Slovinska na kole - Alpy na severu země, krasové útvary s tajuplnými jeskyněmi na jihu i poježdění či plážová pohoda na slovinském pobřeží.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Jedeme bojovat s větrnými mlýny. Větrné mlýny a důmyslně postavené hráze dokreslují cykloputování po této krásné zemi vyrvané moři.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Aneb Makedonií, Albánií a Řeckem pohodově na kole. Čeká nás jízda balkánskou divočinou, národní parky Galičica a Vikos-Aoös, a také návštěvy zajímavých kulturních míst jako je makedonský Ohrid, albánská Korçë a řecká Ioánnina.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»