Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Zemí termálů a feferonek na bicyklu.Co vás napadne jako první, když slyšíte Maďarsko? Guláš? Čardáš? Paprika? Tokaj? A co Balaton? Tápete? Domácí to vědí nejlépe: úsměv přírody, léčivý pohled, přirozený půvab, blankytná modř, červenolící tváře, vábná pestrost, výrazné chuti.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Velký okruh po nejkrásnějším ostrově Středomoří. Před přídí se do mlžného hávu halí nebetyčné hory, vzduchem prosyceným mořskou solí náhle zavane vůně makchijí, tymiánu, sluncem prohřátých strání, tak typická pro tento ostrov. Horské silničky se stovkami serpentin nás povedou vysoko přes horské hřebeny a nekonečnými sjezdy zase zpět k tyrkysovému moři.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Bajkový nářez v prosluněných Dolomitech. Modravý jezerní klenot Lago di Garda je obklopen takřka dvoutisícovými horami. Výjezdy k oblakům odkrývají výhledy na Dolomity, kořením celé akce jsou famózní šotolinové i technické sjezdy, ale i vyzývavé výjezdy. Na výběr vždy k náročné klasice – varianta Expert i méně náročná Hobby varianta. Krom fyzičky tedy můžete přibalit i méně trénovanou partnerku/partnera. Každá etapa nabídne krom dávky endorfinů i atmosféru místních kaváren a pizzerií.

Hala 1 - B 8
FOR BIKES 2019

Cyklistika nebo MTB na ostrově ohňových hor. Patříte mezi teplomily, kterým je zima v našich zeměpisných šířkách dlouhá a hledáte cestičky, jak se i v chladnějším období trochu prohřát? Vězte, že Kanárské ostrovy jsou díky subtropickému klimatu ideální destinací pro zimní úniky do teplých krajin. V únoru a březnu je tady už příroda v plném květu a v listopadu není lepšího úkrytu před podzimní plískanicí.

Pumptrack: asfaltovaný okruh s vlnitými úseky a klopenými zatáčkami; bez šlapání se rychlost nabírá správným pohybem těla nahoru a dolů na vlnité trase. Podpora fyzické zdatnosti, koordinace a vytrvalosti; vhodné pro jízdní kola, koloběžky, kolečkové brusle, skateboardy, odrážedla. Skill-Area: 10 dovednostních prvků pro jízdní kola v rovném terénu; procvičování rovnováhy, techniky brždění a projíždění zatáček, překonávání překážek; obě dráhy lze užívat bezplatně.

Hala 2 - A 3
FOR BIKES 2019

Silniční top závodní galusková kola s certifikací UCI. Ruční výroba ve firmě Kastar. Celokarbonové galuskové ráfky vysoké 44 mm. Přední 20 a zadní 24 paprsků. Náboje Carbon/Alu. Paprsky Sapim CX Ray. Niple s pojistkou proti povolování. Přesně napnutý a vyvážený výplet měřený tensiometrem. Rychloupínače titan, brzdové gumičky na carbon a barevný design na přání je v ceně. Váha celého páru 1 360 g. Cena 28 500,- Kč.

Hala 2 - A 3
FOR BIKES 2019

Ručně vyrobená zapletené kola ve firmě Kastar pro závodní XC a maratony. Velmi lehká a pevná kola na karbonových ráfcích nízké váhy. Vnitřní rozměr ráfků je 25 mm. Obě kola mají 24 paprsků Sapim CX Ray s rovnou hlavičkou. Náboje Alu s průmyslovými ložisky. Přesně napnutý a vyvážený výplet je naší specializací. Barevný design na ráfcích je v ceně páru. Váha nového modelu 2019 je 1 390 g. Cena páru je 28 900, - Kč.

Hala 2 - A 3
FOR BIKES 2019

Ručně vyrobená zapletená kola ve firmě Kastar pro triatlon a časovky. Ráfky jsou celokarbonové plášťové. Na zakázku vyrábíme i v galuskové verzi. Předí jsou vysoké 50 nebo 60 mm s 20 paprsky. Zadní výška 88 mm s 24 paprsky. Paprsky Sapim CX Ray. Náboje Alu s průmyslovými ložisky. Součástí balení jsou titanové rychloupínače a brzdové gumičky na karbon. Barevný design na ráfcích je také v ceně. Váha je 60/88 1 800 g. Cena páru je 32 900,- Kč.

MTB ručně vyráběná zapletená kola ve firmě Kastar pro top Enduro zatížení. Celokarbonové ráfky. Vnitřní šířka 30mm. Paprsky Sapim CX Ray. Počet paprsků 28/28, 3 x křížené. Niple Alu s pojistkou proti povolování. Tělo nábojů Boost Alu. Přední osa Alu, zadní osa zpevněná v kombinaci Alu/ocel. Vysoké vyvážené napnutí paprsků měřené přesným tensiometrem. Váha celého páru 1 640 g. Limitovaná edice v bílé nebo žluté barvě v omezeném množství pouze 20 párů. Cena je 28 900,- Kč.

Yedoo Frida & Fred
Vystavovatel: YEDOO
Venkovní plocha 1 - V 2
Hala 2 - A 14
FOR BIKES 2019

Ráno udělá parádu před školou, soutěže končí jedině na bedně a večer z ní bude královna plesu. Koloběžka Frida & Fred je lehká a obratná jako gymnastka, má nedostižně rychlá kola a uveze až 120 kg. A ačkoli je v základě určena odrostlejším dětem, má ambice stát se koloběžkou na celý život - stačí vyměnit dětská řídítka za dospělá. Taková koloběžka po zeměkouli ještě nejezdila.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»