WINE ZONE & TAPAS (11.-13.10.2019)
Hala 5 - D
FOR GASTRO & HOTEL

Bettina Lobkowicz od r. 1992 pokračuje ve staleté tradici vinařství na Mělníku, snaží se obnovovat vinice a modernizovat sklepy i celý provoz v Rybářích, kde vinařství sídlí. Filosofií je pěstování typických odrůd na labských svazích a výroba vín, která co nejlépe odrážejí místo jejich vzniku. Vinařství hospodaří na historických vinicích Lobkowiczů, jejichž kvalita je prověřena staletími. Jedná se o menší vinice situované na jižních a západních svazích řeky Labe s teplým mikroklimatem a nadmořskou výškou do 200 m. Zpracováváme hrozny pouze z vlastních vinic, podle našich vinohradnických představ. Nově postupně přejímáme některé postupy a principy z ekologické produkce. Kromě vín nabízíme sekty, vyráběné klasickou metodou kvašením v lahvích, dále vinné destiláty a olej z hroznových jader. Nejlepší červená vína zraji ve francouzských dubových sudech, bílá dostávají plnost delším ležením na kvasničných kalech. Vinařství má krásnou růžovou zahradu, kde je možno posedět, ochutnat víno a využít neopakovatelnou atmosféru na břehu řeky. S využitím moderních technologií a nových poznatků děláme vína tradičními postupy. Vína s charakterem, která odrážejí specifika tohoto regionu.

Hala 1 - D 22
FOR GASTRO & HOTEL

Na letošním veletrhu se Vám nově představí i ČEKANKOVÝ SIRUP ORIGINÁL. Budete mít možnost ochutnat jedinečnost tohoto patentovaného produktu a také jeho alternativ z kořene čekanky, a samozřejmě možnost koupě Čekankového sirupu Originál z této velice ceněné léčivé byliny. Čekankový sirup vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a velmi nízkým glykemickým indexem. Neobsahuje lepek, laktózu, konzervanty ani aromata. Podle volně dostupných literárních údajů by mohl například pomoci při léčbě gastritidy, ledvinových a žlučníkových kamenů, angíny, žloutenky, kožních zánětů a optimalizaci střevní mikroflóry. Krom toho, že dokáže nahradit 100% cukru, dokáže současně při pečení bábovek a koláčů nahradit až 100% tuku. Přijďte ochutnat, budeme se na Vás těšit! Více na www.cekankovysirup.cz/      


FOR GASTRO & HOTEL

Jsme francouzsko-česká dvojice z Plzně a dovozem francouzského vína se zabýváme teprve pár let. Vše začalo, když se (nyní již) manžel přistěhoval z Grenoblu do Plzně. Ve Francii působil v gastronomii včetně postu someliera a díky tomu jsme mohli navázat na některé již zavedené kontakty. Většinu vín z naší nabídky jsme ale našli náhodně během našich cest po Francii. Zaměřujeme se především na menší vinaře a zakládáme si na osobním kontaktu s nimi. Při výběru je pro nás samozřejmě nejdůležitějším kritériem chuť. Stále více ale dáváme přednost vínům, která pocházejí z BIO a Biodynamického zemědělství. Důvodem není ani tak obava o vlastní zdraví jako spíše pocit zodpovědnosti vůči krajině a přesvědčení, že lidský um dodá vínu větší charakter a jedinečnost než stovky chemických přípravků. Na WineZone pro vás máme přichystaný široký průřez naší nabídkou od Gascogne, přes Limoux, Langue-d´Oc, povodí Rhony, Burgundsko, pohoří Jury až po Champagne.

Hala 1 - A 27
FOR GASTRO & HOTEL

Organizační šatnový systém identifikuje hosta pomocí čárového kódu. Nosičem může být vstupenka, plastová karta, tyvek páska na zápěstí nebo kód v telefonu. Lze kombinovat s dalšími vstupními systémy.

Hala 1 - G 2
FOR GASTRO & HOTEL

Švestkový džem se skořicí a hřebíčkem. Se sníženým obsahem cukru. Bez konzervantů. Složení: ovoce, cukr, koření a pektin. Ruční výroba. Ideální na chléb, palačinku či do jogurtu. Lze přidat i k sýrům či do omáček k masu. MC 200 g 120,-.

Hala 1 - G 2
FOR GASTRO & HOTEL

Pomerančová marmeláda s grenadinou a tequilou. Ruční výroba. Se sníženým obsahem cukru. Bez konzervantů. Složení: ovoce, cukr, grenadina, tequila, citr. šťáva, pektin. Ideální na toast, palačinku či do jogurtu. Výtečná i k sýrům. MC 200g 120,-.

Hala 5 - B 14
FOR GASTRO & HOTEL

FlexiChef je multifunkční zařízení - vaří, smaží a frituje. Zvládá vysokorychlostní vaření - díky vysokému tlaku až 3x rychlejší než klasické vaření, např. hovězí guláš z krku - až 80 kg orestovaného masa v tlaku uvaříte za 22 min. Jediná pánev s automatickým čistícím systémem bez použití chemie. Velká flexibilita - velikost pánve se přizpůsobí každému provozu - menší restauraci i velkokapacitní jídelně. Originální česká varotéka.

Hala 5 - C 1
FOR GASTRO & HOTEL

Plynový hořák EcoBurner - moderní, praktická a ekologická náhrada hořlavých past pod chafingy. Efektivní ekonomika provozu = na 1 naplnění až 7 hodin hoření s možností regulace plamene. O 75% méně emisí CO2, k použití ve venkovních i vnitřních prostorech, absolutně bez zápachu! V kombinaci s produkty EcoServe vytvoříte neotřelý systém ohřevu jídla na bufetech. Dodací lhůta: skladem

Hala 1 - D 25
FOR GASTRO & HOTEL

NOVINKA! Cenově dostupná tiskárna barevných etiket s bezkompromisní prémiovou kvalitou tisku, Pro tisk barevných etiket širokých až 8 palců, odolných vůči vodě, mrazu, otěru i UV záření s garancí stálých barev. Ideální pro výrobce jídel, nápojů, dalšího zboží, pro GHS štítky, zahradnictví, Auto-ID, reklamní agentury a další. Personifikovaný tisk přímo na místě bez nutnosti držení velkého množství skladových zásob předtištěných etiket.

Robot Cook
Vystavovatel: Robot Coupe
Hala 5 - B 6d
FOR GASTRO & HOTEL

Robot Cook® představuje pomocníka šéfkuchaře, který optimalizuje čas pro přípravu pokrmů. Příprava emulzí, mletí, mixování, sekání, mísení. To vše je Robot Cook. Snadné používání díky variabilní rychlosti od 100 do 3500ot./min. Jemnost výsledku a rychlost provedení díky rychlosti otáčení až 4500 otáček.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»