Hala 1 - A 9
FOR TOYS 2019

Vintage napodobenina závodního auta je plně kovová a má bílou metalickou barvu. Volant ovládá zatáčení předních kol. Sedadlo je vyrobeno z plastu. Kola odrážedla jsou pogumovaná a zaručují tak tichý chod i na pevném povrchu. Věk:1,5+,  Cena 2280,- bez DPH, kov. Dodání do 24h.

Hala 1 - A 9
FOR TOYS 2019

Dřevěné hodiny s převodem na digitální čas naučí děti rozpoznávat hodiny a minuty, pojetí času a naučit se číst analogové i digitální hodiny vzájemně. Nastavením ručičkových hodin pomocí ozubeného kolečka se dětem zobrazí čas digitální. Děti mohou trénovat rozpoznávání a nastavování času dle vzorových kartiček. Lze je postavit nebo pověsit na stěnu. Součástí balení jsou i kartičky s předlohou pro snadnější učení. Věk 6+, Materiál dřevo, cena 529,- bez DPH, dodání do 24h

Hala 1 - B 10
FOR TOYS 2019

Originální, autorská česká hra s nevšedním textilním herním plánem. Zdánlivě jednoduchá vyšívací dečka se mění v překvapivě logickou hru, ve které se snažíte posbírat kytky s vysokým počtem okvětních lístků, za které získáváte body. Do hry vám však vstupují luční zvířátka s různými podmínkami, a tak má hra nekonečně mnoho herních kombinací. Podle věku hráčů můžete hrát základní verzi bez podmínek, nebo vybírat lehké, středně těžké až těžké podmínky pro danou hru. Při každém kole, je třeba si tahy správně rozvrhnout, určit si strategii a logicky přemýšlet. Hra je pro 2 – 4 hráče od 6ti let, ale zaměstná mozek i dospělých hráčů. Český autor Tomáš Uhlíř, česká ilustrátorka Dominika Hourovák, český výrobce Dino.

Hala 1 - B 10
FOR TOYS 2019

Nová autorská česká dětská hra od českého autora Oldřicha Rejla a ilustrátora Petra Štefka. Hra má variabilní herní plán a je určena pro 2 – 4 hráče již od 5ti let. Má dvě náročnosti. Hra je doprovázena příběhem, ve kterém trpaslíci ve tmě za svitu měsíce hledají sbírku blýskavých diamantů. Jelikož si svítí před sebe jen malou lucerničkou, ve chvíli, kdy postoupí o krok vpřed, cesta za ními se uzavírá opět do tmy lesa a jednotlivé karty se otáčí zpět. Tento zdánlivě jednoduchý herní princip do hry vnáší velmi originální a silný paměťový prvek, protože jen na hráči záleží, jak dobře si pamatuje cestu, kterou již prošel.

Hala 1 - C 14
FOR TOYS 2019

Vítěz GRAND PRIX veletrhu FOR TOYS 2012 Na carvingových bobech ZIPFY řádí nejen děti, ale i dospělí se smyslem pro humor! Jsou lehké, snadno se ovládají, přičemž se na nich dá zatáčet i skákat! Vyrobené v Americe, oblíbené v Česku! Boby ZIPFY patří do “stáje” společnosti FirstBIKE.

Hala 1 - C 14
FOR TOYS 2019

Odrážedla FirstBIKE jsou prostě obojživelná! V zimě stačí přezout kola, nasadit lyže a máte skibob!  Celoroční odrážedla FirstBIKE | zimní SKI Set | nová řada FirstBIKE FAT s pneumatikami, které si hravě poradí i se sněhem | široká nabídka helem německé značky ABUS | a to vše S VELETRŽNÍ SLEVOU!

Hala 1 - C 14
FOR TOYS 2019

„Žvýkačkový“ sedák FirstBOOSTER zvedá nejen výšku, ale i sebevědomí malých dětí u stolu! Prckové od 2 do 7 let lépe jedí, mají větší přehled, na všechno dosáhnou. Další vychytávka společnosti FirstBIKE! Mátová, melounová a lékořicová.

Hala 1 - C 14
FOR TOYS 2019

Kdo by řekl, že takové klenoty mohou vzniknout z použitých pneumatik! Představujeme vám ARTcycleBALI - šperky S DUŠÍ ručně vyráběné Z DUŠÍ! Náušnice, náramky, náhrdelníky, kabelky a obaly na notebooky šetrné k přírodě najdete na stánku s odrážedly FirstBIKE!

Hala 1 - B 4
FOR TOYS 2019

EWA Globe - vzdělávací 3D model Země . Dává obecnou představu o poloze kontinentů a oceánů, poskytuje skvělou příležitost sledovat, vybírat a zobrazovat významná místa na planetě. Ideální model pro domácí i kancelářské prostory z obnovitelných zdrojů.

Exkluzivní řada dětských náušniček a přívěsků v široké škále barevnosti zirkonů pod názvem CUTIE je určena pro ty nejdražší v našem životě, pro naše děti. Protože chápeme, že narození dítěte znamená pro každého rodiče malý zázrak, je při výrobě našich výrobků kladen důraz na zdravotní nezávadnost použitého drahého kovu a kamenů, design a dokonalé dílenské zpracování. Proto mohou dětské náušničky CUTIE být ozdobou dětí již od kojeneckého věku. Pro více informací neváhejte navštívit naše internetové stránky nebo přijďte osobně na náš stánek během výstavy For Babies v Praze, kde můžete náušničky zakoupit s výstavní slevou 15% a ještě si odnést malý dáreček. www.cutie-jewellery.cz Těšíme se na Vaší návštěvu!

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»