Cestovní agentura HEPEX Slovakia, s.r.o. Komárno - Ubytování, termální lázně a wellness pobyty Maďarsko Vystavovatel: PhDr. Vladimír Hronský CA HEPEX Slovakia

"Jste cestovní agentura? Využijte možnosti navázat spolupráci s cestovní kanceláří DOVOLENÁ SNŮ - specialistou na exotické destinace."

Hala 3 - 81
CZECH TRAVEL MARKET 2019

CK Cekare - jsme touroperátor na lyžařské zájezdy do Francie - autobusem, a vlastní dopravou do Itálie, Rakouska a nově i do Švýcarska. Pobyty jsou možné jak na týden tak i na zkrácené termíny.

Hala 3 - 48
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Jsme cestovní kancelář, která působí na trhu více jak 25 let. Zajišťujeme pobyty po Česku, Slovensku, Maďarsku a Chorvatsku. Budeme se na Vás těšit.

Hala 3 - 73
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Allianz je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který znají lidé ve více než 70 zemích světa. V rámci svého cestovního pojištění nabízí Allianz pojišťovna nejenom důvěryhodnou značku, ale také neomezený limit pojištění léčebných výloh. Při zdravotních problémech stačí odkudkoliv zavolat na Klientský servis, který je dostupný 24 hodin denně a jehož operátoři hovoří česky.

Hala 3 - 58
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky. Rezervace ON-LINE, provize 10% + DPH.

Hala 3 - 58
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky z řad milovníků nejen termálů a blízkého Jadranu. Rezervace ON-LINE, provize 6% + DPH.

Hala 3 - 58
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Oslovte recesisty ve Vašem okolí a nabídněte jim originální pobyt. Rezervace ON-LINE, provize 10% až 12% + DPH

Hala 3 - 43
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Jednička v zájezdech pro seniory 55+ do celého světa. Jsme jediným českým partnerem španělské vlády v programu na podporu seniorské turistiky - Europe Senior Tourism. Máme dlouholeté zkušenosti v organizaci zájezdů pro školní skupiny.

1 | 2 | 3