Skrz.cz
Vystavovatel: Skrz.cz s.r.o.
Hala 3 - 26
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Skrz.cz je inspirační cestovní portál, který cestovním kancelářím a agenturám přivádí na web nové zákazníky, a vytváří nové rezervace pobytů a zájezdů.

Hala 3 - 9
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Nabízíme komplexní turistický servis pro pobyty a poznávací zájezdy v Itálii, od ubytování, transferů, průvodců po nepřetržitou podporu ve formě telefonické asistence, a to jak pro individuální klientelu (s přímým vstupem do našeho rezervačního systému), tak pro skupiny.

Hala 3 - 85
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Zveme stálé partnery i nové zájemce o provizní prodej ke stolku CHINA TOURS č. 85. K dispozici budou katalogy Zažít Asii 2020 a nové letáky do výloh. Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Asie s 20letou historií. Naše nabídka cest do Číny a Japonska je nejširší v ČR. Nabízíme kvalitní originální programy s odbornými průvodci v malých skupinách – klasické, gurmánské, za přírodou a lidmi, s turistikou, odpočinkové i luxusní – do téměř všech zemí Asie. Organizujeme také individuální a zakázkové cesty.

Cestovní agentura HEPEX Slovakia, s.r.o. Komárno - Ubytování, termální lázně a wellness pobyty Maďarsko Vystavovatel: PhDr. Vladimír Hronský CA HEPEX Slovakia

"Jste cestovní agentura? Využijte možnosti navázat spolupráci s cestovní kanceláří DOVOLENÁ SNŮ - specialistou na exotické destinace."

Hala 3 - 81
CZECH TRAVEL MARKET 2019

CK Cekare - jsme touroperátor na lyžařské zájezdy do Francie - autobusem, a vlastní dopravou do Itálie, Rakouska a nově i do Švýcarska. Pobyty jsou možné jak na týden tak i na zkrácené termíny.

Hala 3 - 48
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Jsme cestovní kancelář, která působí na trhu více jak 25 let. Zajišťujeme pobyty po Česku, Slovensku, Maďarsku a Chorvatsku. Budeme se na Vás těšit.

Hala 3 - 73
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Allianz je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který znají lidé ve více než 70 zemích světa. V rámci svého cestovního pojištění nabízí Allianz pojišťovna nejenom důvěryhodnou značku, ale také neomezený limit pojištění léčebných výloh. Při zdravotních problémech stačí odkudkoliv zavolat na Klientský servis, který je dostupný 24 hodin denně a jehož operátoři hovoří česky.

Hala 3 - 58
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky. Rezervace ON-LINE, provize 10% + DPH.

Hala 3 - 58
CZECH TRAVEL MARKET 2019

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky z řad milovníků nejen termálů a blízkého Jadranu. Rezervace ON-LINE, provize 6% + DPH.

1 | 2 | 3