Míšeňská porcelánová manufaktura je první svého druhu v Evropě. Od svého založení v roce 1710 Augustem Silným, saským kurfiřtem a polským králem, Vám MEISSEN® prezentuje mimořádné rukodělné umění a výjimečné exkluzivní výrobky pro náročné zákazníky. Ve Světě prožitků HAUS MEISSEN® naleznete náš světoznámý porcelán v ukázkových dílnách, v muzeu Míšeňské porcelánové nadace a máte možnost ho zakoupit v obchodech nebo se na něm občerstvit v kavárně a restauraci MEISSEN®.

Hala 3 - A 22
HOLIDAY WORLD

Welcome Liguria - Italian Riviera is a new brand that operates in the area between Cinque Terre and Portofino. A strategic area to visit these two famous tourist destinations and, at the same time, not so different from them, only more authentic, because less exploited by mass tourism. Our partners manage quality accommodation facilities and restaurants, are winemakers and farms that offer food and wine experiences, organizers of boat excursions, traditional cooking classes and much more.

Národní park Krka představuje rozlehlou a nedotčenou oblast nezměrné přírodní hodnoty, včetně jednoho či více zachovalých nebo jen minimálně pozměněných ekosystémů. Prvotním účelem přírodního parku je služba vědě, kultuře, vzdělávání a rekreaci, návštěvníci se však mohou věnovat také turistickým aktivitám. Řeka Krka je dlouhá 72,5 km, což z ní činí dvaadvacátou nejdelší řeku v Chorvatsku. Řeku protíná sedm vodopádů s celkovou výškou spadu 242 m, pro které Krka představuje národní krasový fenomén

Hala 3 - A 4
HOLIDAY WORLD

Temple Point Resort poskytuje nebesky dokonalé útočiště pro Vaši dovolenou na pláži. Letovisko na výběžku poloostrova Watamu se nachází mezi Indickým oceánem a přírodní rezervací Mida Creek. Nabízíme potápění, jógu, dva bazény, dvě pláže, zvláštní pavilon pro líbánky a řadu dalších aktivity jako je jízda na kánoi, lukostřelba, tenis, plážový volejbal….

Hercegovina je zemí slunce a skal, jejíž svahy i údolí prorůstají křoviny a stromy. Malebná krajina posktyne každému cestovateli nezapomenutelné scenérie, které potěší oko i duši. Hercegovina jako historický region nabízí také celou řadu historických míst jako je Staré Město v Mostaru, Počitejl, Blagaj, Mogorjelo, Radimlja… Zdejší muzea ukrývají množství archeologických nálezů a fosilií z historie ještě dávnější. Hercegovina tedy může každému z návštěvníků nabídnout doslova procházku časem.

Hala 5 - A 8
PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA

Semilsko - kraj dalekých rozhledů a hlubokých údolí na rozhraní Českého ráje, Pojizeří, Krkonoš a Jizerských hor. Na našem stánku vám poskytneme informace jak k městu Semily s výjimečnou Riegrovou stezkou, nedalekou horou Kozákov s rozhlednou, tak k Bozkovským dolomitovým jeskyním. Zjistíte u nás tipy na výlety a návštěvu pamětihodností a kulturních institucí, dozvíte se o možnostech ubytování a stravování. Představíme vám také unikátní gotickou Sytovskou madonu.

Hala 2 - A 24
HOLIDAY WORLD

KAM po Česku je nezávislá česká společnost založená v listopadu 2007 jako nezisková organizace a od března 2016 fungující jako s. r. o. Naše redakce se věnuje od svého vzniku bezplatnému poskytování unikátních a aktuálních zpráv z oblasti volnočasových aktivit, predevším z turistiky a kultury. * 5 magazínu | 5 jazykových mutací * 5 zemí střední Evropy * 28 tištených tituů ročně * 971 distribučních míst v České republice

Divadlo Palace se nachází přímo v Centrum Prahy na Václavském náměstí v pasáži Jalta. Své působení zahájilo 4. dubna 2006 premiérou černodivadelního představení Frankenstein. Od září 2006 zde začala působit agentura AP-Prosper a od září 2013 společnost mithea s.r.o.. Ty přinesly na repertoár své divácky úspěšné tituly, které se mohou pochlubit výjimečným hereckým obsazením. Pod jednou střechou se tady setkává skutečná herecká elita.

Fórum cestovního ruchu je nezávislou komunikační platformou pro koordinaci a prezentaci zájmů podnikatelů v cestovním ruchu, naplňující Koncepci státní politiky cestovního ruchu v České republice na období 2014 až 2020, založené nejvýznamnějšími subjekty v cestovním ruchu.

OOCR Slovenský ráj & Spiš řeší destinační marketing a management na území NP Slovenský ráj a v regionu Jižní Spiš. Spiš je region mimořádně bohatý a zajímavý svými přírodními krásami a množstvím umělecko-historických památek. Národní park Slovenský ráj je jednou z nejkrásnějších oblastí Slovenska. Tvoří ho zachovány náhorní planiny, hluboce zaříznuté říční kaňony, rokle s kouzelnými vodopády, rozsáhlý podzemní svět jeskyní. (Např. Dobšinská led. Jeskyně - UNESCO) bohatě zastoupena fauna a flóra.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»