CK QUICKTOUR a BONTON jsou touroperátory na světovou výstavu EXPO DUBAJ 2020-21 a přímým partnerem Českého pavilonu. Po výstavách EXPO Milán 2015 a EXPO Astana 2017 v Kazachstánu nabízíme zájezdy i do Dubaje a to v období 20.10.2020 -10.4.2021. Standardní zájezdy budou obsahovat balíčky s 2-denní vstupenkou na EXPO, prohlídkou Dubaje a prodloužením pobytu v přímořském letovisku Ras Al Khaimah. Pro firmy a uzavřené skupiny připravíme zájezdy na přání.

“Cestování je naše radost a vášeň, tak se ji snažíme předat dál.” Plánujete se vydat na dovolenou do Asie, Austrálie, na Nový Zéland, do Afriky či do Ameriky na vlastní pěst nebo v rámci poznávacího zájezdu s českým průvodcem? CK Go2 vám zajistí itinerář na míru, letenky a další potřebné záležitosti pro vaši dovolenou nebo vám zprostředkuje nezapomenutelný poznávací zájezd s českým průvodcem, který v destinaci dlouhodobě žije.

Hala 2 - C 7
HOLIDAY WORLD

Královéhradecký kraj vzhledem ke své rozmanitosti nabízí pro turisty výborné přírodní a kulturně historické podmínky. Můžete zde strávit skvělou letní i zimní dovolenou.

Hala 2 - D 17c
HOLIDAY WORLD

Nejnavštěvovanější turistický cíl Jihlavy i kraje Vysočina vám nabízí podívanou na vzácné a zajímavé druhy zvířat. Dnes je zoo domovem pro přibližně 250 druhů živočichů v počtu téměř 1 300 jedinců. Specializací jihlavské zoo je především chov malých i velkých kočkovitých šelem a primátů – hlavně drápkatých opic. Mezi neméně důležité patří plazi a obojživelníci. V posledních letech dostala zoo zcela novou tvář díky výstavbě mnoha nových pavilonů a atraktivních expozic.

Thajsko-oblíbená celoroční exotická destinace, která nabízí pro každého něco. Neobjevené ostrovy s prázdnými plážemi i ostrovy s rušnými letovisky a vodními sporty na pláži. Místní trhy, národní parky, historicky cenné památky, sloní farmy, bungalovy i luxusní hotely, krásná golfová hřiště, plavby na jachtách, vyhlášené thajské jídlo a usměvaví thajci, to vše zde na vás čeká!