Hala 5 - C 5
FOR BIKES 2020

Jen těžko byste na světových silnicích hledali bezpečnější a lehčí odpružený dvoumístný vozík. D'Lite X nabízí vše co dítě i rodič potřebují. Maximálně bezpečnou konstrukci, pasivně odpruženou polstrovanou sedačku s prostorem pro helmu, obrovský vnitřní prostor, velká okýnka, sluneční clonu a hmotnost, která potěší každého kdo se nechce tahat s těžkými vozíky připomínajícími ledničku. Samozřejmostí jsou lehce oddělávatelná kola, možnost joggingového a kočárkového setu. Jednoduše vše co očekává mladá dynamická rodina od sportovního dětského vozíčku. A přitom váží Burley D´Lite X krásných 13,3 kg (včetně cyklistického setu) a to i včetně nastavitelného odpružení Burley. Navíc se u tohoto vozíku nezapomnělo ani na dostatečně velký zavazadlový prostor, takže nebudete mít nejmenší problém odvézt na koupaliště třeba celý pokojíček.

Hala 5 - C 5
FOR BIKES 2020

Řídítková brašna E-Glow, která byla speciálně vyvinuta pro elektrokola, je zářným příkladem inovačních dovedností firmy ORTLIEB. Podařilo se jim elegantně vyřešit typický nešvar elektrokol, kterým na rámu často schází prostor na láhev s vodou. Brašna E-Glow má po obou stranách úchyty na připevnění běžných košíků na láhve, čímž poskytuje pohodlný přístup k pití i za jízdy. Můžete si tak s sebou vzít jednu či dvě láhve o objemu až 750 ml. S E-Glow navíc pojedete bezpečněji. LED pásky s vysokou svítivostí vpředu a po stranách zajišťují, aby vás na cestě dobře zaregistrovali všichni účastníci provozu. Osvětlená je i vnitřní část brašny, abyste se v ní snadno orientovali i za tmy. Světlo je napájeno přes USB buď z displeje (musí podporovat „USB charging - nabíjení“) nebo pomocí powerbanky, popř. mobilního telefonu. Víko s kapsou má průhledné okno, je vodotěsné a umístěné tak, aby bylo dobře viditelné. Svůj mobil nebo GPS zařízení tak můžete dotykově ovládat za jakéhokoliv počasí.

Hala 5 - C 5
FOR BIKES 2020

Řada elektrokol Tern HSD je zástupcem rychle se rozvíjející kategorie kompaktních e-bajků, která lidem nabízí výbornou ovladatelnost, rám s nízkým nástupem a také komfort srovnatelný s klasickou velikostí kol. Snadno se s nimi budete proplétat uličkami měst a jednoduše je zaparkujete v garáži, nebo převezete autem. Zvláště pokud zasunete teleskopickou sedlovku a složíte sloupek řízení s řídítky. Tyto dva prvky navíc také zaručují, že kolo plynule nastavíte pro jezdce od 147 do 195 cm a všichni se na něm budou cítit příjemně. Praktičnost modelu HSD umocňuje tuhý rám a velký nosič, který odveze nejen týdenní nákup, ale také dítě na sedačce. Případně obojí naráz. „Há-es-déčko“ je vybaveno silným a spolehlivým motorem Bosch Active Line Plus, 400 Wh baterií.

Hala 1 - C 5
FOR BIKES 2020

Přinášíme vám společníka na vaše cesty a výpravy. Díky unikátnímu designu jej snadno připevníte na střechu většiny aut a bude vždy vypadat dobře! Během pár minut je snadno rozložený a připravený poskytnout vám pohodlné útočiště. Myslím na detaily a tak vás čeká spousta vychytávek a doplňků, které vás nadchnou. Ikamper - dál od lidí, blíž k přírodě.

Hala 2 - A 6
Hala 1 - D 3b
FOR BIKES 2020

Správný posed na kole je klíčem k maximálnímu pohodlí a nejlepšímu výkonu při jízdě. Unikátní systém pro nastavení posedu (bikefittingu) TREK Precision Fit najdete v ČR pouze v pražském HARFASPORTu. Jak nastavení probíhá a pro koho a jaká kola se hodí? Vše najdete na stánku TREK Bicycle & HARFASPORT!

Technologie mikročipu + fotochromatické vlastnosti + flexibilní LCD technologie. Plně inteligentní a rychlé tónování, dynamické a progresivní a lineárně plynulé zabarvení. To vše již funguje i v interiéru. Inteligentní elektronické fotochromatické brýle LYNX s polarizací - zabarvení a zesvětlení za 0,5 vteřiny. Plně inteligentní – vyměňte baterii za solární energii a automatický přechod za přepínač.

Naše výrobky dodáváme celé řadě cyklistů, nejen v řadách profesionálů. Chceme docílit aby byla keramická ložiska dostupnějšími širší vrstvě cyklistické rodiny. Dle toho je nastavena cenová hladina pro Český trh. Největší úspěchy slaví středová složení - Interlock. Jedná se náhradu klasického pressfitu, kdy samotné středové složení je zpevněno závitovým spojením. Jednoduchá instalace, jednoduchá výměna samotných ložisek středového složení.

Hala 1 - C 3
FOR BIKES 2020

Klasická elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem, nastavitelnými řídítky a sedačkou a zpětnými zrcátky. Přizpůsobená pro jízdu v zimě. Je vybavená hlubším dezénem, bočními odrazovými sklíčky, silným osvětlením a blinkry, což zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti při jízdě na mokrém povrchu a také při rychlém stmívání. V Techlife L5T je použita lithium iontová baterie s kapacitou 13Ah/36V, která umožní dojezd až 40 km.

Hala 1 - C 3
FOR BIKES 2020

Invalidní skútr Techlife U5 je spojením moderního vzhledu a mobilních rozměrů. U5 je dokonalé řešení pro starší osoby či lidi s postižením, kteří chtějí být aktivní a nezávislí. Techlife U5 je vybaven silným bezkomutátorovým elektrickým motorem 350 W, který zaručuje jízdu rychlou (maximální rychlost 15 km/h) a bezpečnou, dokonce i na cestách se sklonem 15 stupňů. Vysoký komfort jízdy zajišťují velká 8palcová kola vepředu a 10palcová vzadu.

Hala 3 - A 2
FOR BIKES 2020

Novinka kolekce Superior 2020 vám nabídne dokonalý závodní stroj, který je důkazem, že i v ČR lze vyrobit závodní modely, které se řadí k absolutní špičce světové produkce závodních MTB. S pouhými 1 717 gramy tvořených prémiovými Pro High-Modulus karbonovými vlákny náš týmový model dokonale kombinuje nízkou hmotnost s vysokou boční tuhostí, která je zárukou maximálního přenosu sil od šlapání. Ve srovnání s předchozím modelem se nám podařilo snížit hmotnost o 10%.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»