Nebaví vás přemýšlet, který nabíjecí kabel vzít s sebou ? Můžete je mít všechny v jednom a ještě pěkné stylové. Představujeme nabíjecí USB kabel s koncovkami pro všechny typy zařízení (microUSB, Lightning, USB-C). Kabel je doplněný rozbočovačem, v kterém je zabudovaná LED dioda. Vaše logo se tak rozzáří. Látkové pokrytí kabelu zajistí, že se kabel nezamotá a nepoškodí. Nabíjecí kabely nabízíme v několika barevných variacích, takže si každý klient přijde na své. Produkt je vhodný jak do auta, tak do kanceláře, či k nočnímu stolku, uplatnění najde zkrátka všude. Pokud by Vám vadila délka kabelu, nabízíme i kapesní variantu, kterou lze například připnout na klíče. Dodání bez brandingu je do 24hodin, s brandingem do 6 pracovních dnů.   Kabel si můžete vyzkoušet na našem stánku v sektoru 3B.  

Přijďte společně oslavit firemní jubileum a podívejte se, co je nového ve světě reklamního textilu. Společnost ADLER Czech, a.s., známá jako přední dodavatel reklamního textilu v České republice i v Evropě slaví letos 20 let od založení.  

Společnost AWC Morava působící na českém a slovenském trhu více než 16 let se specializuje převážně na dodávky v oblasti profesionálního tiskového řešení. Na letošním ročníku veletrhu Reklama & Polygraf představí svou velkou novinku – gravírovací a řezací CO2 lasery značky AEON, které se již více než rok těší na českém trhu enormnímu zájmu.   Jako každý rok představí i své další inovace z oblasti reklamy a polygrafie, jakými jsou především tisková řešení ekosolventních, sublimačních,  DTG a UV LED tiskáren značek EPSON, AGFA, GUNSJET atp. K vidění bude nově špičková sublimační tiskárna s FLUO inkousty Epson SC-F9400 v kombinaci s novými sublimačními lisy v našem sortimentu – ETNA a ETNA DUO.   V expozici stánku AWC budou dále k vidění praktické ukázky na strojích AEON NOVA a AEON MIRA s výkony laseru od 30 do 100 W, a to při pracovních plochách 50 x 30 cm až po řešení s rozměrem 160 x 100 cm. Pestrost modelových řad v kombinaci s příznivou cenou umožňuje využití pro jednotlivce, drobné agentury i průmyslové podniky.    

COLOP e-mark je moderní tiskový nástroj, který se vám vejde do kapsy a umožní vám tisknout cokoli, kdykoli a kamkoli chcete. Spojuje v sobě výhody klasického razítka a stolní tiskárny. Od tiskáren se naučil tisknout cokoli a plně barevně, razítka ho zase naučila mobilitě. Jak to funguje? Propojíte e-mark s aplikací ve vašem smartphonu, tabletu nebo počítači, navrhnete otisk, odešlete do zařízení a pohybem do strany tisknete. Jednoduché že? Více info na www.colopemark.cz

Společnost L-SHOP-TEAM je exkluzivním distributorem značky miners mate, založené v roce 2018. Miners Mate - název značky, který má být přeložen jako kamarád / horník, znamená do­mov značky: oblast Porúří. a hodnoty související s těžbou: trvanlivost a spolehlivost. My mate - první kolekce - obsahuje 16 výrobků: osm položek pro muže, sedm položek pro ženy a unisexový dlouhý rukáv v tlumených bar­vách. Mnoho položek je k dispozici v moderním dvoubarevném vzhledu. Heather varianty ba­rev jsou jen další faktor, který uzavírá kolekci. Mikiny s kapucí, se zipem, s kulatým výstřihem, polokošile, trička a tílka mají neformální vzhled. NOVÉ 2020 V letošním roce bude kolekce „my mate“ doplněna o pět nových produktů: vedle tří unise­xových modelů bund (MY810, MY910, MY1010) bude stávající kolekce obohacena o tepláky pro ni (MY1120) a pro něj (MY1110). Podívejte se na celou kolekci na: www.l-shop-team.cz

Jako každým rok firma RAYFILM připravuje prezentaci výroby etiket a karet na arších i rolích na veletrhu POLYGRAF. Letošní rok na našem stánku najdete kromě našich výrobků také produkční tiskárnu CANON ImagePress 810., na které Vám budeme prezentovat jaké etikety, karty, stojánky lze malonákladově vyrobit. Přijďte nás navštívit, ukážeme Vám opravdu široké možnosti digitálního výseku a tisku. Hala 3 stánek 3c10 – meeting point všech, kteří to myslí s kvalitní výrobou etiket a karet vážně. Náš stánek bude VIRUS FREE ???? viry najdete jen na nálepkách !  

Profesionální digitální tiskárna GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici. Brother GTX je tiskárna určená pro tisk na světlý a tmavý textil, obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty CMYK a bílou. Podívejte se, co se stane, než se to stane. Řekněte dost špatně umístěným nebo zkušebním výtiskům! Získejte přesnost, kterou jste vždy chtěli pomocí promítacího systému Envision, který je kombinací hardwarových a softwarových nástrojů pro vizualizaci pozice a velikosti tisku předtím, než stisknete zelené tlačítko a tisk spustíte. Můžete se lehce vyhnout problematickým místům na oděvech, jako jsou kapsy, zipy nebo šití. Tisk umístíte se stoprocentní přesností na trička, polokošile, boty, mikiny, rukávy. Rozdělením kompozice na více tisků můžete pokračovat v potisku stejného produktu i po jeho vysušení, zažehlení. Tiskněte větší a odvážnější designy s Brother GTX. GTX má největší tiskovou oblast ze všech tiskáren DTG, kde dosáhnete velikosti tisku až 16 x 21“ (cca 40,5 x 53 cm). K tiskárně je možné dokoupit i volitelné tiskové desky, které Vám umožní tisknout na kapsy, rukávy, nohavice, což rozšíří nabídku Vašich produktů. Nyní už nemusíte obětovat kvalitu tisku na úkor rychlosti, protože tiskárna Brother GTX tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi, což při kombinaci s našimi špičkovými inkousty Innobella Textile Vám umožní rozšířit škálu barev s úžasným jasem. Její předností je i vysoká rychlost tisku jak na bílé, tak i na barevné materiály - na tiskárně Brother GTX můžete tisknout takovou rychlostí, které jste dřív nemohli dosáhnout s naší novou generací tiskových hlav Brother, které Vás postaví před Vaší konkurenci. Tiskárny Brother GTX jsou spolehlivé, mají velmi jednoduchou a snadnou obsluhu, údržbu a přehledný ovládací displej, který automatický vyhodnotí spotřebu inkoustů a dokáží tisknout celý den. U jiných DTG tiskáren bude možná nutné tisk několikrát zastavit, protože nebyly vyrobeny pro tisk pomocí inkoustů na textil. Pokud tedy hledáte spolehlivou tiskárnu, která odvede stoprocentní práci, dál už nehledejte!    

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, pětinásobný držitel prestižního ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku  oblíbených plastových reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích.  Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost. Novinkou v našem sortimentu je opakovaně použitelný kelímek na kávu o objemu 250 ml a 400 ml a dále opakovaně použitelné kelímky Popcup v moderním designovém provedení vhodné na festivaly a sportovní akce.

Specialized in visual communication on the exhibition market, from promotion to retail, Ultima Displays is a leading supplier in Europe. Thanks to its three complementary core businesses: the supply of display solutions, large format printing and the design / manufacture of modular stands ; Ultima Displays develops innovative and original solutions for professionals.

Nabízíme více než 2400 modelů 50 předních mezinárodních značek v oblasti textilu a doplňků. Našim zákazníkům zajišťujeme stálé skladové zásoby 40 mil. produktů stále k dispozici v kombinaci se zkušeným zákaznickým servisem. Jsme hrdí, že se díky těmto faktorům můžeme pyšnit titulem evropského předního dodavatele reklamního textilu. Důraz na udržitelnost Udržitelnost není pouze trend moderní doby. Zájem o udržitelnost o oblasti textilu roste od nepaměti více a více, až se z ní stala naprostá samozřejmost každé moderní kolekce. Z tohoto důvodu vám v naší aktuální nabídce produktů 2020 přinášíme více než 190 udržitelných produktů od tašek, přes trička a dále. Stačí si jen vybrat to vhodné pro vás a vašeho zákazníka. Představujeme kolekci 2020 B&C Kolekci pro rok 2020 značky B&C charakterizuje věta: „Hi! I am Organic“. Mnoho nových modelů B&C nese přívlastek udržitelného textilu. Lze si vybírat z 14 triček, 2 polokošil, 6 mikin. Všechny zmiňované produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlny (80% organické bavlny a 20% recyklovaného polyesteru u mikin). Jedná se o cenově atraktivní modely, které najdou svoje místo na jakémkoliv trhu s oblečením. Ale to ještě není vše, B&C představuje také další nové materiály, nové modely a barvy pro zpestření vašeho obchodu. Exkluzivní nové modely od SG Naše nová polokošile bez štítku Signature Stretch Tagless Polo je k dispozici v pánské i dámské verzi. Můžete si vybrat ze 4 základních barev a velké nabídky velikostí. Tato polokošile je velice vhodná do práce i pro volný čas. Zkombinujte toto polo s našimi mikinami a bundami SGFleece a SGSoftshell a vytvořte tak jednotný vzhled pro celé týmy pracovníků. Navštivte nás u našeho stánku na veletrhu Reklama Polygraf a přijďte si osobně prohlédnout zmiňované novinky od kolekce B&C a SG2020 a mnoho dalšího. Těšíme se na vás!  

1 | 2 | 3