ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. << zpět

Adresa Jablonecká 648/8
Liberec I. - Staré město
460 01
Česká republika
Telefony +420/ 734 150 963
+420/ 481 130 303
E-maily info@ridicisystemy.eu
WWW www.ridicisystemy.eu
2. adresa Prosecká 843/99
Praha
190 00
Česká republika
Umístění Hala 2 - C 8
( FOR ARCH )
Telefony +420/ 734 577 300
E-maily info@heatscope.cz
WWW www.heatscope.cz

Profil firmy

HEATSCOPE - designová infratopidla pro vnitřní i venkovní prostory (restaurace, pergoly, bazény). Mnohostranné využití, vysoký výkon, německá kvalita.

Zastoupené značky

HEATSCOPE

Najdete na veletrhu

HEATSCOPE® - německá designová infratopidla
Využití topidel HEATSCOPE® je mnohostranné - jsou totiž navržena pro použití v rozličných prostředích. Své využití najdou v uzavřených prostorech s potřebou dočasného, ale okamžitého tepla. Dokáží bez prodlení zpříjemnit pobyt i ve venkovních prostorech - na verandách, terasách, balkonech, v zimních zahradách, předzahrádkách restaurací, party stanech či při posezení u bazénu nebo wellness. Výrobce nabízí tři produktové řady - SPOT, VISION, PURE.
Infratopidlo HEATSCOPE® PURE
HEATSCOPE® PURE je prvním topidlem na světě, které je vybaveno zaobleným sklokeramickým krytem SCHOTT NEXTREMA®. Sklo přitom plní zejména technický účel - díky vyklenutí skla mohou být uhlíková topná tělesa umístěna bezprostředně za skleněným krytem a poskytovat tak ještě více tepla do vytápěné oblasti ve tvaru A. To vše při výrazně redukovaném světelném záření. Jedinečný design ho předurčuje k použití i v luxusních prostorech. Nikoliv náhodou byl vyznamenán cenou RedDot Design Award 2018.
Infratopidlo HEATSCOPE® SPOT
HEATSCOPE® SPOT nabízí skvělý tepelný výkon s výrazně redukovaným světelným zářením (pouze max. 600 Luxů). Topidla poskytují příjemné a okamžité teplo doprovázené lehce oranžově zabarveným decentním světlem. Topidla HEATSCOPE® SPOT oceňují zákazníci i při zateplení větrných prostor nebo v případech, kdy je nutné topná tělesa instalovat do větší výšky (a to až do 3 metrů). Využití najde zejména na terasách, v pergolách a dalších venkovních prostorech vystavených náročným větrným podmínkám.
Infratopidlo HEATSCOPE® VISION
HEATSCOPE® VISION se kromě skvělého tepelného výkonu vyznačuje zejména velmi omezeným světelným zářením. To ho předurčuje pro použití v interiérech či v prostorech, kde by běžná světelná intenzita topidel byla rušivá.Využití tak HEATSCOPE® VISION najde zejména na částečně krytých terasách, lodžiích, verandách nebo také v zimních zahradách či víkendových domech. Obecně všude tam, kde je třeba okamžitého tepla a zároveň velmi záleží na designu a nerušivém vzhledu topidel.