Aludřevo s.r.o. << zpět

Adresa Pražská 1808
Dobříš
263 01
Česká republika
Umístění Hala 2 - C 13
( FOR GARDEN 2022 )
Telefony +420/ 608 876 065
+420/ 603 183 651
E-maily info@aludrevo.cz
WWW www.aludrevo.cz

Profil firmy

ALUBKY - ALUDŘEVO - hliníkové, bezúdržbové palubky s trvalým dřevěným dekorem nebo jednobarevným lakem - nevyžadují žádnou údržbu a přesto vydrží po několik generací - perfektní alternativa pro dřevěné a plastové palubky.

Najdete na veletrhu

Aludřevo s.r.o. na veletrhu FOR GARDEN
Společnost Aludřevo s.r.o. opět uvidíme na veletržní výstavě FOR GARDEN 2022 s prezentací velmi úspešných bezúdržbových hliníkových alubek. Jelikož se jedná o firmu, která vždy něčím překvapí, tak jako v loňském roce, tak i letos vystaví ve své expozici velmi zajímavé novinky a rozšíření nabídky produktů. Můžeme prozradit, že nabídka dekorů se rozšíří také o nedřevěné dekory a to o velmi pěkné imitace horniny Travertin v několika rozdílných dekorech. Nesmíme určitě opomenou také novinku loňského roku, která bude opět k vidění - alubky ve tvaru dřevěných hranolů, velmi pěkný a moderní obklad na fasády domů. Jedná sem rozhodně o nejvíce efektní obklad z hlediska designu fasádního obkladu. Více na www.aludrevo.cz  
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.