WELEDA přírodní kosmetika << zpět

Adresa Lidická 336/28
Praha 5
150 00
Česká republika
Umístění Hala 3 - A 23
( FOR BEAUTY 2022 - jaro )
Telefony +420/ 731 070 314
E-maily pricankova@weleda.cz
WWW www.weleda.cz

Profil firmy

Populární značka kvalitní přírodní kosmetiky Weleda, která od svého počátku propojuje člověka s přírodou, vloni oslavila 100. narozeniny. Weleda od svého založení určuje směr certifikované přírodní kosmetiky a vývoj antroposofických léčiv. Ve svém aktuálním portfoliu má více než 160 produktů pro ženy, muže a děti. Weleda je přírodní kosmetika, které můžete věřit.

Najdete na veletrhu

Skin Food řada pro spokojenou pokožku
Oblíbený multifunkční krém Skin Food Weleda má celou produktovou řadu. Kromě tradičního výživného krému si můžete pořídit i jeho odlehčenou variantu Skin Food Light, anebo bohatě našlehané tělové máslo Skin Food Body Butter či zjemnit tělo se Skin Food Body Lotion. Všechny produkty obsahují osvědčené hojivé extrakty z violky trojbarevné, rozmarýnu, měsíčku lékařského a heřmánku. Receptura tělového másla je navíc založená na výživném oleji ze slunečnicových semínek a bambuckého másla.
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.