Krbec Dent s.r.o.

Hala 4 - A 8 PRAGODENT 2023
Adresa
Úněšovská 2114/20
Plzeň 1
323 00
Česká republika
+420/ 377 223 380
+420/ 777 223 380
Zastoupené značky
Aidite
bredent GmbH & Co. KG
Bredent-medical
Dreve
Edenta
Erkodent
EURONDA
Frank Dental
GC EUROPE
HLW
IMES-ICORE
Interdent
IVOCLAR VIVADENT
Kulzer
lege artis Pharma
Megadental
MGF
Mihm-Vogt
ORLÍK-KOMPRESORY
Renfert
SpofaDental
Vita
Najdete na veletrhu
Kompaktní frézovací stroj CORiTEC 150i PRO
Kompaktní systém pro zpracování bloků i standardních disků. Extrémně stabilní konstrukce umožňuje přesné obrábění CAM bloků i standardních disků, včetně CrCo materiálů. Malé rozměry stroje a 5-ti osá simultánní technologie nabízejí jedinečný poměr velikosti a funkčnosti stroje.
Luxor Z True Nature - Vícevrstvé ZrO2 disky
Nově vyvinutý zirkonový materiál. Je vhodný pro všechny indikace a má následující vlastnosti: • Bezproblémové přechody barev, síly a translucence • Síla ≥ 1 100 MPa v cervikální oblasti a ≥ 750 MPa v oblasti řezáků • Přirozená translucence, která se pohybuje od 40 – 45 % cervikálního* do 50 – 55 % incizálního*. • Maximální flexibilita je k dispozici v 7 výškách v celé škále odstínů VITA classic A1-D4® plus bělidlo.
RENFERT Power Steamer
Parní čistička, která nastavuje nové standardy spolehlivosti. Renfert to dokázal – s čističkou POWER STEAMER. První parní čistička na trhu, která ukazuje, jak dobře může fungovat inteligentní inženýrství, posouvá párování v zubní laboratoři na další úroveň. Propracovaný do nejmenších detailů. POWER STEAMER s bezúdržbovým topným tělesem pro párování, na které se můžete spolehnout. Tato nová generace parních čističek obohatí vaši každodenní laboratorní rutinu o chytré komponenty, které jednoduše usnadňují zubní práci. Touto inovací stanovil Renfert další milník v oblasti laboratorního vybavení prémiové kvality.