BaaVi

Hala 2 - B 8 FOR KIDS podzim
Adresa
Kytínská 137
Svinaře
267 28
Česká republika
+420/ 731 546 220
Najdete na veletrhu
Houpačka Monte
Montessori houpačka Monte přirozeným a efektivním způsobem rozvíjí nejen hrubou motoriku našich dětí, ale díky svému multifunkčnímu využití i dětskou kreativitu, samostatnost a spolupráci. Děti si s ní užijí mnoho legrace nejen jako s houpačkou, ale i přelézačkou, podlézačkou, skluzavkou...a jistě přijdou i na mnoho dalších funkcí. Montessori houpačka Monte je vybavena madly, které se příjemně drží i drobnými dětskými ručkami, a zvyšují tak bezpečnost houpačky.
Piklerové trojůhelník -" Piklerka 2"
Piklerka je montessori domácí skládací přelézačka, díky které Vaše dítě přirozeným způsobem rozvíjí svou koordinaci, hrubou motoriku a samostatnost. Díky přirozenému cvičení rovnováhy také posiluje vnitřní stabilizační systém a tím i správné držení těla. Trojúhelník lze složit, proto se nemusíte bát jeho prostorové náročnosti.
Učící věž
Díky rostoucí montessori učící věži uspokojí Vaše děti svoji zvídavost, budou rozvíjet svou samostatnost a získají potřebnou sebedůvěru. A Vám přesto zůstanou ruce volné. Učící věž je díky své robustní konstrukci stabilní a bezpečná a díky posunu schůdku a stojného stupínku zároveň s Vašimi dětmi poroste.
Variabilní nábytek
Pouhým otočením křesílka i lavice o 90 stupňů se z nich rázem stane stoleček na kreslení/tvoření/svačení...cokoliv Vás napadne.