Lignamag NC s.r.o.

Hala 5 - A 11 FOR KIDS podzim
Adresa
Jízdárenská 592
Hrušovany u Brna
664 62
Česká republika
+420/ 602 417 232
Profil firmy
Oáza pohody, klidu a zábavy se zaměřením na chytré hračky a didaktické pomůcky.
Zastoupené značky
Callo Tendresse panenky
Geomag
Magformers
Najdete na veletrhu
Emotion Spin box - Novinka ve světě kreativních magnetických stavebnic Magformer
Dejte svět do pohybu! S tímto boxem získáte Magformers Spin Square! Magformers Spin Square, lze otáčet jako fidget spinner a navíc na něj postavíte nespočet ptáků, majáků, kytek a dalších zvířátek s otočnou částí. Lze také stavět kolotoče dle své bujné fantazie. Bavte se s novými dílky v neonových barvách a díky pohybujícímu se spinneru. Svět je úžasným místem pro růst, radost ze hry a designu.
GIGA Cruiser box - Novinka ve světě kreativních magnetických stavebnic Magformer
Velká kola jsou zárukou skvělé zábavy! S tímto boxem získáte Magformers s novými GIGA koly a novými dílky! Ocitáte se ve světě magického konstuování pomocí magnetických dílků, se kterými můžete vytvářet různé stavby a vozidla. Vrcholným prvkem této sady jsou gigantická kola, která poskytují stabilní základnu pro vaše kreativní stavby. Svět je úžasným místem pro růst, radost ze hry a designu.
Mini panenka Césaria - veselá textilní panenka v dárkové krabičce od Lilliputien
Pro malou maminku jako stvořená panenka s medvědími oušky. Roztomilá panenka je vhodná pro děti od 2 let, je 28 cm velká v krásné dárkové krabičce pro uložení panenky ke spánku. Panenka má kabelku s obličejem medvídka. Nezapomeňte ji vzít s sebou na procházku do lesa! Svět je úžasným místem pro růst, radost ze hry a designu.