Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize V-systém elektro

Hala 2 - B 13 FOR PASIV
Adresa
Rubešova 626
Benešov
256 01
Česká republika
+420/ 317 725 749
Profil firmy
Větrání, vytápění, FVE, izolace, klimatizace, PENB, vyřízení dotace NZÚ.
Najdete na veletrhu
Fotovoltaika SOLU pro maximální úspory
Fotovoltaická elektrárna SOLU navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů na dodávky el. energie. Automatický provoz. Bezplatné poradenství, vyřízení dotace NZÚ.
Kvalitní klimatizace pro domy i byty
Kvalitní klimatizační jednotky pro rodinné domy, byty, kanceláře, chalupy. Umí ochladit, čistit vzduch, přitopit. Zajistí komfort a kvalitní vnitřní prostředí. Dodáváme splitové i multisplitové klimatizace. Nabídku Vám připravíme na míru.
Moderní a designové přímotopy
Moderní přímotopné panely jsou rychlým zdrojem příjemného tepla. Rychlá a snadná instalace, moderní design, intuitivní a snadné ovládání, možnost programování. Ideální do koupelen, kanceláří, na chaty a chalupy, jako doplňkový zdroj tepla pro rodinné domy, byty.
PENB, poradenství energetických specialistů, vyřízení dotací
Poradenství energetických specialistů v oblasti energetické náročnosti budov. Řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, úspor na provozních nákladech a zároveň byly splněny veškeré vyhláškou stanovené požadavky. Připravíme Vám komplexní řešení, pomůžeme s vyřízením dotace NZÚ.
Tepelná čerpadla pro rodinné domy
Prémiová tepelná čerpadla vysoké kvality, záruka 7 let, účinné při venkovních teplotách až -28 ˚C. Vhodná pro rodinné domy s vyšší tepelnou ztrátou nebo domy s teplovodními rozvody, kde je třeba nahradit původní, neekologický zdroj tepla. Zpracujeme Vám nabídku na míru, navrhneme ideální řešení a pomůžeme s vyřízením dotace.
Tepelné izolace
Snižování energetické náročnosti budov, úspory provozních nákladů, zhodnocení nemovitosti. Prvním a základním krokem by mělo být vhodné zateplení budovy. Naši energetičtí specialisté navrhnou správné řešení zateplovacích systémů a izolací na míru. Díky spojení s výrobní společností Isover, nabízíme celou škálu kvalitních tepelných izolací. Zajistíme rychlé dodání a pomůžeme s vyřízením dotace.
Topné kabely, topné rohože V-systém
Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, komerční objekty, rekreační objekty). Vhodné pro téměř jakoukoliv podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s přesnou regulací a možností ovládání na dálku.
Účinné rekuperační jednotky FLUO
Řízené větrání s rekuperací tepla zajistí neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin a bez tepelných ztrát. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace, vyřízení dotace.
Zimní ochranné aplikace pro bezpečnost a pohodlí
Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.