Vše # A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Z
Hala 3 - B 12 FOR ARCH
Zimní zahrady, zastřešení a bioklimatické pergoly přímo od výrobce. Nabízíme komplexní služby od odborného poradenství, návrhů přes projekty až po kompletní dodávku a montáž včetně příslušenství a doplňků. Navštivte nás v největším showroomu zimních zahrad v ČR v Praze, Statenicích.
Hala 7 - A 9a, Hala 7 - A 9 FOR ARCH
Nevyrábíme jen krbová a peletová kamna, krbové vložky a stavebnice. Zkrotit oheň umíme chytře. Dáváme mu různé obaly, přesně podle vašeho vkusu. Spolu s vámi vytváříme domov. Vy si užíváte PRIMA CHVÍLE.
Hala 5 - A 7 FOR ARCH
Dřevostavby Haas, to je tradice a dlouholeté zkušenosti. Společnost Haas Fertigbau je součástí německého koncernu Haas Group, který na evropském trhu působí více než 50 let a má na kontě přes 60 000 staveb. Nabízíme širokou škálu typových domů, přesto většina námi realizovaných staveb jsou domy na ...
Mediální partner FOR INTERIOR
Mediální partner FOR ARCH
Hala 6 - B 15 FOR INTERIOR
Hala 1 - A 13 FOR INTERIOR
FOR INTERIOR
Hala 7 - A 13 FOR ARCH
Výhradní dovozce a výrobce krbových kamen, krbů a sporáků šesti předních evropských výrobců. Široká škála špičkových spotřebičů v moderním i klasickém designu.
Hala 2 - B 7 FOR ARCH
Cihly pro obvodové, nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, roletové a žaluziové překlady, keramické stropní panely, cihelné komíny.
Hala 2 - B 7 FOR ARCH
Největší výrobce izolačních skel v ČR, od roku 2021 člen skupiny HELUZ GROUP. Do sortimentu patří i další formy opracovaného plochého skla pro užití na stavbách v interiéru i exteriéru.