Hala 2 - B 16
HOLIDAY WORLD

V CK Grand Afrika se specializujeme na dovolenou v Africe a v přilehlých destinacích. Vážíme si, že naši klienti dlouhodobě oceňují nadstandardní servis, který poskytujeme při plánování i samotném průběhu zájezdu, a také naši odbornost. Vytváříme vysněné safari na míru, dovolenou u moře, poznávací cesty, golfové a glampingové zájezdy, naplánujeme vaši svatbu a líbánky na míru v exotice, a to včetně plně platných svateb s vyřízením veškerých českých a místních formalit. Pravidelně také připravujeme výstupy na Kilimandžáro, Mt Meru a Mt Kenya - a to všemi cestami s odjezdy každý den, včetně možnosti plně privátních výstupů.

Hala 2 - B 3
HOLIDAY WORLD

Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních nabízí ubytování, lázeňské léčebné a wellnessové pobyty, aktivní odpočinek i relaxaci. Kromě toho však nabízí něco víc – netradiční léčbu bolestí zad pomocí MTT-Medicínské Tréninkové Terapie.

Hotelový komplex bezbariérový Hotel Park a Hotel Kaštiel Hokovce se nachází v bezprostředním sousedství lázeňského města Dudince. Je v blízkosti tří termálních pramenů na třech termálních koupalištích: Dudince, Slatina a Santovka. Pro hosty s nemocemi pohybového ústrojí nabízí Hotel Park léčebné pobyty, spa, wellness a relax procedury, např. masáže, inhalaci, elektroléčbu, magnetoterapii, ultrazvuk, perličkové koupele a mnoho dalších. Má venkovní vyhřívaný bazén, vnitřní bazén, saunu, fitness centrum a solárium. V Hotelu Kaštiel, který je po úplné rekonstrukci jsou exkluzivní prostory pro pořádání protokolárních a firemních akcí, kongresů, svateb a různých rodinných oslav. Jeho ubytovací část poskytuje pohodlné ubytování v 15-ich komfortně vybavených 2-lůžkových pokojích.

Byl otevřen nejnovější HUNGUEST hotel ve východním Maďarsku! Nejexkluzivnější hotel v Nyíregyháze 230 km od Budapešti - přímo dostupný po dálnici z Prahy. Čtyřhvězdičkový hotel má 123 pokojů. Je přímo propojen s Lázněmi Aquarius a umožňuje svým hostům volný vstup do lázní přes zastřešenou chodbu, bez další vstupenky. Lázně AQUARIUS otevřené celý rok a letní koupaliště Parkfürdő jsou léčebný a wellness komplex s 22 bazény, řadou služeb a zážitků, na ploše 10 ha v krásném zeleném prostředí. Je zde i známá zoologická zahrada Sóstó ZOO, která byla vyhodnocena jako nejlepší v Evropě. Je v ní 5000 zvířat a je vzdálena od hotelu cca na 8 minut pěší chůze, a jen na pár kroků je zde i největší maďarské regionální etnografické muzeum v přírodě Skanzen Sóstó.

Atmosféra z doby vlády prvního českého krále, který byl zároveň i císařem Svaté říše římské, bude doprovázet návštěvníky, kteří zavítají do expozice destinace Střední Čechy. Ti se mohou vyfotit s dobovými kostýmy a rekvizitami zapůjčenými ze zámku Loučeň. Slavnostního křtu nového loga „Střední Čechy královské“ se zúčastní hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová, radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu Martin Draxler a zástupci SCCR. U příležitosti otevření expozice zazpívá česká popová a muzikálová zpěvačka Eva Kleinová. Expozice bude prezentovat celou turistickou destinaci Střední Čechy. Návštěvníci zde najdou na jednotlivých stancích kromě SCCR turistické oblasti jako Český ráj, Kraj blanických rytířů, Berounsko, Toulava, Brdy a Podbrdsko, zámek Loučeň, Středočeské vodní cesty, a partnerské regiony Pešť a Dolny Slask. Zároveň se mohou inspirovat i nabídkou muzeí a galerií, které na stánku bude zastupovat Odbor kultury a památkové péče SK.

Hala 3 - A 9
HOLIDAY WORLD

Být bohatý neznamená mít nejvíc, znamená to zažít nezapomenutelné okamžiky. Přesně takové okamžiky zažijete při výletu do Peru, kde rozmanitost a původnost kultury, přírody a jídla ukrývá esenci samotného života. Peru uchovává architektonické i umělecké památky na fascinující kultury od nejstarší americké civilizace po nejrozsáhlejší impérium jihoamerického kontinentu. Jako velmi různorodá země rozmanitých geografických podmínek Peru představuje dokonalé místo pro dobrodružství a pozorování přírody. Horké písečné pobřeží, impozantní pohoří a svěží džungle zvou k vychutnání extrémních zážitků všeho druhu, jako je například výstup stezkou Inků nebo prohlídka fantastické krajiny, v níž přežívají stovky vzácných druhů rostlin a živočichů.

Hotel Áčko a Hotel Hrabovo jsou situovány v krásném Liptovském regionu. Jsou mezi sebou úzce spjaty a to díky společným zájmům, a také pestrým rozptýlením nabízeným pro své hosty. Mezi nejoblíbenější rekreační aktivity, které tato silná dvojice nabízí, jsou welness, nebo dovádění na sněhu v lyžařském středisku Malinô Brdo, kam se pohodlně vyvezete lanovkou. Kromě toho Vám hotely zprostředkovávají pobyt v srdci Velké Fatry, spojený s dalšími volnočasovými aktivitami v exteriéru hotelů, jako jsou zahradní šachy, či stolní tenis. Nenechte si ujít kvalitní rodinnou dovolenou v uvolněném kolektivu zaměstnanců obou hotelů, se kterými zažijete příjemnou domáckou atmosféru a objevíte i krásy Liptova.Přijďte se přesvědčit sami do stánku číslo 3C14. Už se na Vás těšíme.

Široký sortiment hotelového textilu od matrace až po župan. Vyberte si ze široké nabídky oblíbených textilních výrobků, potřebných pro Vaše podnikání. Firma ÁČKO a.s. se specializuje na kvalitně vypracovaný bytový textil pro dokonalý odpočinek svých zákazníků. Matrace, prostěradla, přikrývky a množství jiných produktů, se kterými si spánek zamiluje každý Váš host. Kromě spánku však dodává také výrobky jako jsou ručníky, osušky, či hotelové pantofle, díky čemuž pokrývá požadavky pro komplexní vybavení ubytovacích zařízení a domácností. Navštivte nás na stánku číslo 3C14 a domluvte si nabídku na míru. Těšíme se na Vás.

Spiš a jeho severní Podhorský region, Pieninský národní park a řeka Dunajec, to je Zamaguří. Je to nádherný kraj s malebnou přírodou, pozoruhodnými kulturními a historickými památkami, čistými vodami, lesy, vzduchem, minerálními prameny, loukami plnými léčivých rostlin. Kraj ticha, odpočinku, s vhodnými podmínkami pro pěší, vodní nebo lyžařskou turistiku, cykloturistiku, ale i kraj lidových zvyků a dobrého jídla. Největší atrakcí tohoto regionu je sjíždění řeky Dunajec na vorech. Splav začíná v přístavu za obcí Majere ve směru na Červený Kláštor. Délka plavby je 11 km a trvá přibližně 1 hodinu a 45 minut. Budete se plavit průlomem Dunajce, pod Tři koruny, ale co všechno Vás čeká, to třeba zažít a vidět na vlastní oči. Plavba končí na Slovensko-polské hranici pod obcí Lesnica.

Hala 3 - C 14
HOLIDAY WORLD

Metropolí Dolní Oravy je město Dolný Kubín a je i jejím kulturním a hospodářským centrem. Je známé svou bohatou historií a množstvím památek. Významnou dominantou Dolní Oravy je Oravský hrad, který se nachází na 112 m vysokém brale nad řekou Orava v Oravském Podzámku. Okolí města Dolný Kubín vytváří široké možnosti pro turistiku, vhodnou tak pro rodiny s dětmi, jak pro turisty a horolezce. Necelých 6 km od města se nachází jedno z nejlepších a největších lyžařských středisek na Slovensku a Oravě Ski Kubínska hola. V létě jsou zde vynikající možnosti pro horské cyklisty, pro které jsou zde vybudovány tratě různé náročnosti. Unaveni a obohaceni o nové zážitky můžete pak relaxovat v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín, kde Vás očekávají různé vodní atrakce a masážně-rehabilitační centrum.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.