Hala 6 - A 11
FOR ARCH

Zajímáte se o stavbu nízkoenergetického domu? Chcete moderní úsporný dům, který splní všechna Vaše očekávání? Navštivte firmu GOOPAN na stánku 6A11. Společnost s letitými zkušenostmi projektuje a staví dřevostavby, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury projektů se prolíná s funkčností a snoubí tak osobitý životní styl. Kromě stavby typových domů, navržených s respektem k přání zákazníka se GOOPAN také věnuje individuálním projektům. Standardem všech domů jsou technologie nejvyšší kvality, jejichž součástí je např. rekuperační jednotka nebo fotovoltaika. Díky správným postupům, užitým materiálům a technologiím, umí GOOPAN zaručit dlouhodobé nízké provozní náklady, protože všechny domy jsou stavěné již v základu v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu. Navštivte expozici 6A11 společnosti GOOPAN a informujte se o nových domech či veletržní akci.

Česká výroba s americkou licencí Strandex - vlastní výroba ve středočeských Bukovanech nám umožňuje nabídnout zákazníkům hned nkolik předností - tu nejvyšší kvalitu, přesnosta flexibilitu výroby, vysokou objemovou produkci, dlouholeté zkušenosti a celé spektrum barev a designů našich produktů. Pro výrobu našic produktů využíváme laserovou technologii patentovanou americkou společností Strandex.

Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, možnost chytrého ovládání iWWT, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.

Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, komerční objekty). Vhodné pro téměř jakoukoliv podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s přesnou regulací a možností chytrého ovládání iWWT na dálku.

Řízené větrání s rekuperací tepla od V-systém zajistí neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin a bez tepelných ztrát. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace, možnost chytrého ovládání iWWT. Vyřízení dotace.

Poradenství energetických specialistů V-systém v oblasti energetické náročnosti budov. Řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, řešení dávalo investorům smysl a zároveň byly splněny veškeré vyhláškou stanovené požadavky. Víme si rady i s řešením pro rok 2022.

Hala 4 - C 12
FOR ARCH

Přímotopné konvektory nebo sálavé panely jsou rychlým zdrojem příjemného tepla. Rychlá a snadná instalace, moderní design, pohodlné a intuitivní ovládání i na dálku, možnost programování. Ideální do koupelen, kanceláří, na chaty a chalupy, jako doplňkový zdroj vytápění do RD.

Fotovoltaická elektrárna od V-systém navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů za dodávky el. energie. Automatický provoz, možnost chytrého ovládání pomocí iWWT. Bezplatné poradenství, možnost vyřízení dotace.

Hala 4 - A 12
FOR INTERIOR

Systém zásuvek AvanTech YOU si vás získá rozmanitostí designu, variabilitou, skrytou technikou s nejlepším výkonem a efektivním konceptem, zaměřeným na potřeby zákazníků. AvanTech YOU se zaměřuje na to nejdůležitější: na Vaše individuální požadavky. Tato platforma má potenciál pro vývoj fascinujícího nábytku.

Hala 3 - B 8
FOR ARCH

Inovované dřevěné okno PROGRESSION má vnější rám z kompozitového profilu s izolační výplní, a proto je nejen energeticky úspornější, ale také prakticky bezúdržbové. Okno je certifikováno v kategorii A v Passive House Institutu Darmstadt a letos získalo ve Velké Británii ocenění Green Home Award za nejlepší nízkoenergetický okenní systém.

1 | 2 | 3 | 4 | 5