Hala 3 - B 7
FOR BEAUTY 2021 - podzim

Produkty pro výživu a regeneraci pokožky včetně anti-age a anti-celulitidních ošetření. Přes 30 druhů masážních olejů obsahujících kombinaci 5 rostlinných olejů s výtažky z bylin a esenciálními oleji. Masážní másla, tělové peelingy, produkty k péči o ruce a nohy, vlasové, obličejové a po depilační oleje.

Hala 3 - A 10
FOR BEAUTY 2021 - podzim

Vůně ELITE patří k naším nestsellerům. Hlavu tvoří mandarinka a vodní meloun, srdce frézie a růžová esence, která se snoubí se základem, sestaveným z vůně kosatce a santalového dřeva. Doporučeno pro každodenní nošení.

Hala 3 - B 14
FOR BEAUTY 2021 - podzim

Poznávacím znamením značky Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy. Garantujeme propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Dopřejte si i v práci kvalitu, pohodlí a styl.

1 | 2 | 3 | 4

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.