Hala 3 - A 49
FOR BEAUTY 2022 - jaro

Ve dnech, kdy se vám plně nalíčený obličej zdá příliš, využijte tónovací krém od L.A.Girl. Jemné až střední krytí dodá vaší pleti jemný, přirozený vzhled a zakryje všechny nedokonalosti. Díky přísadám, které pokožka miluje, jako je glycerin, panthenol, vitamín E, extrakt z kořene ženšenu a světlicový olej, bude vaše pleť krásně rozjasněná, hydratovaná a zklidněná.

Zastupujeme v Čechách a na Slovensku proslulé značky americké kosmeceutiky iS CLINICAL® a minerální kosmetiky Colorescience®. Inovativní a vysoce efektivní kosmetické přípravky nové generace na základě rostlinných ingrediencí farmaceutického zpracování a nejnovějších technologií pro řešení nejrůznějších estetických úkolů. SkinPen® (USA) - mikromechanické zařízení pro remodelaci jizev po akné a chirurgických jizev. Účinné omlazení, zmírnění povrchových a hlubokých vrásek, léčba pigmentace.

Hala 3 - B 15
FOR BEAUTY 2022 - jaro

Karlovarská a Krušnohorská přírodní kosmetika vycházející z dávných lázeňských tradic, která odešla s odsunem německého obyvatelstva po 2.sv.válce se vrací. Účinné masti a krémy na konkrétní problémy, ale i zkrášlovací kosmetika značky KK Vás nezklame. Krétská olivová kosmetika je známá už 4000 let. Jedinečné spojení olivového oleje s extrakty z krétských bylin a ovoce, kterému podléhala i bájní královna Kleopatra.

Hala 3 - B 22
FOR BEAUTY 2022 - jaro

Profesionální kosmetika a kosmetické přístroje.

Hala 3 - C 7
FOR BEAUTY 2022 - jaro

S BROW lifting sadou můžete narovnat a uhladit nepoddajné nebo odstávající obočí. Vlásky obočí se zformují, takže se mohou 3-5 týdnů česat do požadovaného směru a vypadají plněji. Aby byl tvar obočí zachován po celý den použijeme ke stylingu nový transparentní BROW fixing gel. Tento se nanese speciálním kartáčkem na obočí a zafixuje ho do požadovaného tvaru. Pro toto ošetření jsme upravili naše gely, které obsahují i látky pečující o pokožku. POWER PAD lepidlo fixuje obočí a chrání pokožku.

Exkluzívny dovozca profesionálnej talianskej vlasovej kozmetiky FarmaVita na území Slovenskej a Českej republiky

Hala 3 - A 19
FOR BEAUTY 2022 - jaro

BLOOM HAIR – chutnou cestu ke zdravým vlasům – objevíš na veletrhu poprvé. Díky této vitamínové bombě už nebudeš muset řešit, jaké finty ti zaručí větší objem vlasů, jaké kúry absolvovat, aby ti tolik nevypadávaly či jak dosáhnout, aby se více leskly. Vyzkoušej Bloom Hair a pomoz svým vlasům vyrůst do krásy a zároveň zdraví.

ECOVETTO
Vystavovatel: ECOVETTO
Hala 3 - A 27
FOR BEAUTY 2022 - jaro

ECOVETTO je technologickou novinkou ve vybavení kadeřnických studií. Díky tomuto přístroji už nemusí kadeřníci řešit hromady použitých ručníků na konci každého dne. Ecoveto je patentovaný a na světě unikátní systém ve vysoušení vlasů, který vysává tekutiny z vlasů a eliminuje tak používání ručníků.

Hala 3 - C 21
FOR BEAUTY 2022 - jaro

ENII NAILS přináší na trh zcela nový koncept profesionální i home nehtové kosmetiky, který kombinuje špičkovou kvalitu, netoxicitu 22FREE, minerální složky a složení NO HEMA. Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 22FREE netoxicitě, minerály a NO HEMA durabilita: 21+ dní viskozita: střední gelové konzistence lesk: vysoký / střední i bez topu pigmentace: středně vysoká samonivelace: středně silná pevnost po vyschnutí: silná

Hala 3 - C 31
FOR BEAUTY 2022 - jaro

V našem stánku Vám nabídneme produkty na moderní modeláž nehtů, představíme řadu hypoalergenního materiálu a novinky.

1 | 2 | 3

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.