Sáčky s obsahem prémiového bioaktivního mořského kolagenu COLLAMEDIC® přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť. Svým obsahem kolagenních peptidů v jedné dávce (5000 mg) se bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® v prášku řadí mezi nejsilnější produkty na českém trhu. Účinná dávka bioaktivních mořských kolagenních peptidů dodává pleti pružnost, vlasům lesk, řasám hustotu a nehtům pevnost.
Hala 3 - C 1 FOR BEAUTY podzim
Je nám ctí, že Vám na veletrhu můžeme představit luxusní anti-aging řadu kosmetiky La Daumé. Neříkáme vráskám ne - říkáme, že krása je pocit a věříme, že díky La Daumé se budete cítit krásně a o Vaši pleť bude dokonale postaráno. Jedinečnost krémů a sér vyplývá ze samotného složení, kde najdete nejen ceramidy, ale také peptidy, kmenové buňky z góji, opunciový olej, olej z hroznových jader a suroviny patentované, které mají vědecky prokazatelné výsledky. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Hala 3 - C 1 FOR BEAUTY podzim
AAŠC Marsy Nails jako jediná v ČR zastupuje firmu ROTADENT v nehtařském oboru. Nabízí kvalitní frézy s dlouhou životností a jsou dokonale testované. Nabídka obsahuje frézy typu: korund, diamant, keramika, tvrdokov, leštící nástroje a dokončovací frézy. Mimo jiné Vám AAŠC přiblíží, jak si obohatit práci v salónu, jak rozšířit Vaše podnikání a dále Vám nabídnou autorské kurzy, které jinde nenajdete.
Hala 4 - B 9 FOR BEAUTY podzim
Kaviárové vlasové přípravky Brazil Keratin jsou obohaceny také o keratin, který intenzivně ošetřuje, hloubkově hydratuje a vyživuje i velmi suché a roztřepené vlasy. Díky svému složení pomáhá ozdravit poškozené vlasy, zvyšuje jejich sílu a zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Usnadňuje rozčesávání a dodává lesk.
Hala 4 - A 31 FOR BEAUTY podzim
MollyLac - Vyznačujeme se kvalitou a inovací! Molly Lac ♥ - Vynikáme kvalitou! S neustále rostoucím smyslem pro styl, stejně jako neustále se vyvíjejícími požadavky našich zákazníků, jsme vytvořili hybridní laky Molly Lac ♥ Z vášně pro krásu a pozornosti pro každý detail chceme každé ženě ukázat, že se může cítit výjimečně, protože každá z nás je krásná.
Hala 4 - B 1 FOR BEAUTY podzim
MYFOX je rezervační systém a aplikace pro podnikatele ve službách, jako jsou kosmetické salony, nehtová studia, masáže, kadeřnictví apod. Umožňuje on-line rezervace, platby předem, rozesílání SMS připomínek, obsahuje kartotéku a pokladnu se skladem. WEB s úsměvem se postará o vaší profesionální prezentaci na internetu - rychle, jednoduše a za skvělou cenu.
Hala 3 - A 20 FOR BEAUTY podzim
Voňavé produkty, vychytaný design, šumivé koule do vany, péče o tělo, aroma svíčky, dárkové sady. Těšíme se na Vás. Stánek v hale 3 sekce 3C.
Hala 3 - B 40 FOR BEAUTY podzim
OZOCEUTICA NEOSKIN PEELINGY (AHA, BHA, PHA) a produkty s ozonem, které účinně řeší nedokonalosti pleti: vrásky, pigmentace, ochablost, rozšířené póry, akné a post-akné. Nabízíme Vám další řady pro profesionální péči: PERFECTAGE-omlazení pleti, DELIDERM-korekce kuperózy a rosacea, PERFECTIONIST-rozjasnění a dokonalost. OZOCEUTICA FACE-neinvazivní ozonoterapie. Italská značka BEAUTY SPA je kvalitní, účinná a efektivní pro váš úspěch. Nabízíme školení ZDARMA v našem školícím centru Aventa BEAUTY.
Hala 3 - B 35 FOR BEAUTY podzim
Profesionální vlasová kosmetika
Hala 4 - A 29 FOR BEAUTY podzim
Tyto sladké gellakové barvy jsou vytvořeny se snadno použitelnou konzistencí a dokonale krycím složením. Drobné černé částečky zpestří vaši salonní práci, snadno a rychle dosáhnete zajímavých a jedinečných designových efektů.
Hala 4 - A 14 Hala 4 - A 13 FOR BEAUTY podzim