Ultra silná podkladová báze s inteligentními nylonovými vlákny. Vhodná pro zesílení měkké nehtové ploténky, pro opravy nehtů, pro prodlouženi na šablonu o několik mm. S touto bází můžete zesílit nehet a to díky její hustší konzistenci, při práci nikam nezatéká. Inteligentní vlákna doslova “tahají´ bázi do správné polohy.
Hala 4 - A 14 Hala 4 - A 13 FOR BEAUTY podzim
Tento moderní pilník na nohy z nano skla má ergonomické a pohodlné držení, mimořádně tvrzené sklo s dlouhou životností, které nekoroduje. Nanosklo poskytuje ten nejlepší výkon pilníku. Jemný brusný povrch usnadňuje odstraňování suché a hrubé kůže a také mozolů.
Hala 4 - A 14 Hala 4 - A 13 FOR BEAUTY podzim
Barevné inkousty. Vhodné pro rychlé salonní zdobení, na vitrážové efekty. Inkousty se mohou použít i na dobarvení gelů a polygelů.
Hala 4 - A 14 Hala 4 - A 13 FOR BEAUTY podzim
MEDISTIK - tuhou tyčinku, spray nebo roll-on, použijte k masážím při bolesti hlavy, krční páteře, zad, ramen nebo kolen a při sportu. Unikátní dvojitý efekt hřejivé a současně chladivé látky přispívá k důkladnému prokrvení bolestivé nebo zatuhlé oblasti díky střídavému působení a síle účinných látek. Nejvíce oceníte rychlost účinku a především praktické balení, které umožňuje aplikaci bez kontaktu rukou, které zůstanou čisté. Medistik si můžete předem vyzkoušet přímo na stánku.
Hala 3 - B 45 FOR BEAUTY podzim
Transdermální náplasti typu Matrix jsou vyrobené z lékařského hydrogelu, který obsahuje 25 % vody pro podporu účinnosti vstřebávání do krevního řečiště. No Pain, Please - náplasti proti bolesti. Obsahuje CBD, mentol a kafr.
Hala 3 - B 7 FOR BEAUTY podzim
Luxusní vlasové doplňky ušité v České republice. Scrunchie gumičky z prémiového saténu či hedvábí, které Vám pomohou s každodenní tvorbou účesů a nevytrhnou při tom jediný vlas! Uvnitř každé gumičky je speciální pruženka, která nezanechává otlak a neláme vlasy.
Hala 4 - A 35 FOR BEAUTY podzim
Poznávacím znamením značky Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy. Garantujeme propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Dopřejte si i v práci kvalitu, pohodlí a styl.
Hala 3 - C 18 FOR BEAUTY podzim
Ještě jste neměli možnost ochutnat Bloom Hair jednorožcové gumídky? Ve stánku Bloom Hair přivítají každého, kdo chce zažít jedinečnou chuť vitamínů na vlasy v podobě chutných jednorožců. Bloom Hair Jednorožcové gumídky obsahují jedinečnou kombinaci 12 ingrediencí, které ti dopomohou k tvým vysněným vlasům. Bloom Hair dodává tvým vlasům všechny potřebné živiny pro jejich zdraví, růst a krásu. Produkt je vhodný pro všechny typy vlasů.
Hala 4 - A 30 FOR BEAUTY podzim
Gummy Base Ceramic (Rubber) je exluzivní, velice flexibilní podkladový gel na nehtovou modeláž, který je vhodný na všechny typy nehtů, dokonce i ty poškozené. Rubber base perfektně přilne k nehtu, vyrovná nerovnosti nehtového lůžka, nehet zpevní a zajistí prodloužení trvanlivosti manikúry. - flexibilní, elastický a zároveň po vytvrzení velmi odolný a tvrdý - vhodný i pro problematické a poškozené nehty - zcela soak-off, takže rozpustný odstraňovačem Hybrid
Hala 4 - B 17 FOR BEAUTY podzim
Olej pro účinnou péči o pleť, navržený speciálně pro masáže obličeje a SPA obličejové procedury. Kombinace tří druhů extra panenských rostlinných olejů a výtažků z aloe a pupenů borovice, pleť dokonale vyživuje a zvláčňuje. Olej podporuje omlazení, elasticitu a pevnost pleti, zlepšuje její celkový stav a zanecháván ji krésně jemnou a hladkou. Složení bez parfemace, konzervantů a barviv.
Hala 3 - B 17 FOR BEAUTY podzim