Česká firma NAFIGATE Cosmetics vyvíjí produkty s důrazem na šetrnost a vědecký výzkum. V přípravcích se snoubí vyvážený poměr aktivních látek: tak, aby přímo cílily na problémy pokožky jednotlivých věkových kategorií. Inspirace vědou se odráží i v nanovlákenných podočních maskách, které redukují vrásky i po jednorázové aplikaci. Součástí stánku NAFIGATE Cosmetics je rovněž prezentace značky Supercilium – evropské jedničky v úpravě obočí a řas pomocí barvení hennou, běžnými barvivy a laminace.
Hala 3 - A 17 FOR BEAUTY podzim
Luxusní olejové sérum s liftingovým efektem a exkluzivní recepturou. Základem séra jsou prémiové oleje, které pleti zajistí hloubkovou výživu. Bakuchiol alias přírodní retinol se postará o tvorbu kolagenu a obnovu buněk na povrchu pokožky, což vede k jejímu vyhlazení a redukci jemných linek. Acai olej, přezdívaný též sérum věčného mládí, je bohatým zdrojem antioxidantu. Revoluční složka stoechiol, čili extrakt z levandule motýlí, sníží hloubku vrásek a zpomalí známky stárnutí pleti.
Hala 3 - B 6 FOR BEAUTY podzim
Jedinečný tekutý korektor od americké značky LA Girl si Vás od prvního momentu získá svým všestranným využitím. Jemné krémové složení s dlouhotrvajícím efektem vyrovná tón pleti a poskytne jí přirozeně vypadající překrytí všech nedokonalostí. Korektor dokonale překryje tmavé kruhy pod očima a minimalizuje zarudnutí pleti. Je perfektní i na konturování obličeje.
Hala 3 - B 52, Hala 3 - A 15 FOR BEAUTY podzim