Nejoblíbenější destinace * Nejširší nabídka * Nejnižší ceny * Odlety z regionů * 1 dítě již od 99 Kč * Pro všechny generace Nabídku zájezdů spouštíme již BRZY.
Hala 3 - C 21 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Cestovní kancelář ADVENTURA již více než 30 let organizuje pro nadšené cestovatele originální a pečlivě připravené zájezdy – ve vyvážené kvalitě programu a služeb a realizované v malých skupinách zkušenými průvodci. Na více než 150 různých poznávacích zájezdech do celého světa se můžete s ADVENTUROU vydat za kulturou a historií, poznat zajímavá etnika a život místních obyvatel, kochat se přírodními krásami… Nabízí i zakázkové akce a zájezdy na míru pro firemní klientelu, zájmové skupiny, školní kolektivy i individuální zájemce.
Hala 3 - C 7 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
V nabídce cestovní kanceláře ADVENTURA najdete nejen klasické poznávací zájezdy, ale také více než 100 různých cyklistických zájezdů – ve formě cyklopobytů v Evropě pro celou rodinu i pohodové cyklistiky v exotice. Ti nejzdatnější se pak mohou pokusit pokořit některou ze světových cyklistických výzev… Aktivní nabídka obsahuje i mnoho možností pro pěší turisty, kteří se s ADVENTUROU mohou vydat na více než 160 různých turistických zájezdů – podniknout rodinné vycházky v Alpách i himálajské treky, pěší výlety v krásné přírodě národních parků i atraktivní výstupy ve světových horách, a to jak v létě pěšky, tak v zimě na běžkách či skialpech.
Hala 3 - C 7 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
SPA Hotel Děvín nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím. Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří příjemnou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.
Hala 3 - C 21 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Wellness hotel Svornost*** nabízí příjemné ubytování v Harrachově, hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších. Lanovka na Čertovu horu, z níž vede jedna černá, dvě červené a jedna modrá sjezdovka, je vzdálena jen 10 minut od hotelu v Harrachově. Více o lyžování v Harrachově. Celková kapacita ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je 136 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV, Wi-Fi a telefonem s přímou volbou. Wellness hotel Svornost Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením. Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu.
Hala 3 - C 21 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
CK VIVA Travel jsou specialisté na exotické dovolené na míru a patří mezi největší odborníky na Austrálii a Nový Zéland na českém trhu. V nabídce nechybí ani speciality typu Cesta kolem světa s českým průvodcem a zájezdy do Antarktidy.
Hala 3 - B 14 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Královéhradecký kraj nabízí množství přírodních atraktivit, jakými jsou např. Krkonošský národní park s nejvyšší horou České republiky Sněžkou či fascinující pískovcová skalní města. Nachází se zde také značné množství zámků, hradů a dalších kulturních, architektonických a historických památek. Tyto atraktivity ve spojení s ideálními podmínkami pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví či lyžování lákají celoročně mnoho návštěvníků všech věkových kategorií nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.
Hala 3 - C 10 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Adriatic Plava Laguna Guest House** hotel s polopenzí a s neomezenými nápoji u večeří.
Hala 3 - C 20 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Nechte každodenní rutinní práci na strojích, které ji udělají za zlomek času a peněz. Věnujte čas využití svého know how a nabídněte svým klientům tu nejlepší dovolenou dle jejich požadavků. Miliony zájezdů s aktuálními cenami, možností přímé online rezervace u CK, tvorba profesionálních nabídek s kalkulací, kompletní vedení obchodního případu od poptávky, přes nabídku, rezervaci, smlouvy, platby až k pokynům a fakturaci provize. K tomu atraktivní webové stránky, které si můžete upravovat zcela sami. To vše Vám nabízí AnChoice. Neváhejte si ušetřit čas a peníze.
Hala 3 - B 28 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Jsme komunikační agentura COT group a naše tři divize nabízejí komplexní služby v oblasti marketingu, médií a eventů. Naši stratégové a kreativci využívají své zkušenosti i nejúčinnější nástroje marketingové komunikace, Víme, jak informovat, zaujmout a pobavit. Pořádáme B2B akce, konference, diskusní snídaně a společenské akce po celé republice. pro efektivní komunikaci vaší značky.
Hala 3 - B 23 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD