Dovolte nám představit českou společnost BONNE, která vstoupila na pole kosmetiky. Naše společnost klade důraz na kvalitní ingredience, které jsou zárukou špičkové kvality nabízených výrobků. Logem společnosti BONNE je lev. Dámské a pánské parfémy BONNE obsahují až 30% esencí. Všechny výrobky jsou dermatologicky testované, nikoli však na zvířatech. Společnost BONNE oslavuje krásu ženy a pomáhá ji získat sebedůvěru.
Hala 1 - B 46
Přírodní péče o pleť v podobě tělového balzámu s lemongrass a meduňkou. Vzácné oleje, rituál, relaxační přírodní kosmetika ze salonu rovnou k Vám domů. Osobitost, exkluzivita, inspirováno "charme français". Vyrobeno v ČR. Čisté laboratorní zpracování vzácných olejů v péči o Vaší pokožku. StudioLaNature.com "Individualita rostlin".
Hala 1 - B 6
Představujeme na českém trhu velmi úspěšnou profesionální kosmetiku CLARENA! Snoubí v sobě nejnovější technologie, kvalitní zpracování i velmi příznivou cenu. Přijďte vyzkoušet novou řadu Sensi Peptide pro citlivou pleť. Je perfektní volbou, pokud chcete po zimě či dovolené zhýčkat a zregenerovat obličej, krk a dekolt. Tato řada je navíc postavena na VEGAN složení.
Hala 1 - C 1 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Objevte novinku v oblasti antiaging péče - Thermofrax RF. Jde o velmi účinné omlazující ošetření působením jehliček a termálního účinku radiofrekvenčních vln. Výsledkem je termolifting pleti - její viditelné zpevnění, zlepšení textury, oživení. Prostě omlazení v každém směru, oddálení chirurgického faceliftingu nebo operace očních víček. Nejčastěji se ošetřuje obličej, krk a dekolt a paže, ale úspěšně se využívá rovněž na redukci celulitidy a povadlou kůži na těle.
Hala 1 - C 1 FOR BEAUTY 2023 - jaro
100% přírodní sójová svíčka, vyrobená ručně ve středních Čechách.
Hala 1 - B 19
Pratelný tampon s velkým průměrem až 12cm, vyrobený z prémiové GOTS certifikované látky.
Hala 1 - B 19
DomaLEP vyrábí elegantní, praktické a voděodolné samolepky do domácnosti, s velkým využitím jak v koupelně tak kuchyni. Můžeme vytvořit i limitované samolepky například pro Vaše kosmetické studio či kadeřnický salón, kdy součástí samolepky je název či logo. V nabídce je možnost i vlastního textu jak už přidání jména tak názvu výrobku. Slaďte tak svoji domácnost či salón k dokonalosti a buďte při tom originální! Každou objednávku připravujeme s individuálním přístupem a přáním zákazníka.
Hala 1 - B 5 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Ručně vyrobená přírodní mast s obsahem jedinečné ingredience - smrkové pryskyřice. Blahodárných účinků pryskyřice si vážili již naši prapředci. Je vhodná pro péči o citlivou pokožku se sklony k problémům, napomáhá k regeneraci a lze ji efektivně používat i při sklonech k nehtové mykóze.
Hala 1 - B 31 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Relaxační sůl do koupele s vůní českých povidel a višní. Obsahuje sůl kamennou a vřídelní sůl, což je koncentrovaný zdroj minerálů s blahodárným vlivem na pokožku. Složení je dále obohaceno o květy slézu, které každou koupel obarví do krásné modré barvy.
Hala 1 - B 31 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Vysoce kvalitní frézy s dlouhou životností. Otestované jak v laboratořích, tak na klientkách. Od tvrdokovových po leštící frézy. Samozřejmě nebudou chybět ani čistící kartáčky. Nově naleznete i novou frézu se zeleným proužkem, která je skvělá na odbrus materiálu. Na stánku nebude chybět ani překvapení.
Hala 6 - A 11 FOR BEAUTY 2023 - jaro