Bezplatné kosmetické poradenství, vizážistika, kosmetika Mary Kay.
Hala 1 - B 41 FOR BEAUTY 2023 - jaro
YAVANIE LEMON YAVANKY - originální cucavé tablety pro péči o pleť, vlasy i nehty s vynikající citronovou příchutí. Nejdůležitější složkou jsou kolagenové peptidy s výbornou dostupností pro organismus, kyselina hyaluronová a vitamín C.
Hala 1 - B 24 FOR BEAUTY 2023 - jaro
YAVANIE Double Blend Collagen - měsíční kolagenová kúra s originálním složením obsahuje mix hydrolyzovaného kolagenu,který se vzájemně doplňuje a je určena pro dokonalou péči o pokožku,vlasy, nehty i pohybovou soustavu. Svým komplexním složením patří ke špičce na trhu. Tento beauty drink v prášku obsahuje také kyselinu hyaluronovou, vitamín C, koenzym Q10 a další tělu prospěšné vitamíny a minerály.
Hala 1 - B 24 FOR BEAUTY 2023 - jaro
YAVANIE Sérum na řasy dodá vašim řasám tu nejlepší péči. Jedinečná kombinace účinných látek stimuluje růst, zvětšuje objem, zjemňuje pokožku v okolí a má regenerativní účinky. Bohatý obsah 8ml vystačí k pravidelnému užívání až 10 měsíců. Obsahuje aktivní látku Cellactive, pečující složku Lakesis a Caprylic pro vyhlazující účinky. Jednoduchá aplikace.
Hala 1 - B 24 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Jedinečné hyaluronové sérum na obličej, krk i dekolt YAVANIE pro dokonalou péči a hydrataci vaší pleti. S vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a panthenolem pro zklidnění pleti. Antioxidant kyselina askorbová podporuje pružnost pleti a tvorbu kolagenu. Okamžitý anti-age efekt a zajištění hydratace pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti.
Hala 1 - B 24 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Jedinečný produkt s komplexním složením pro péči o vaše vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje kolagen, astaxanthin, kyselinu hyaluronovou a další tělu prospěšné vitamíny a minerály. Svým unikátním složením působí komplexně. Regeneruje a vyživuje vlasy, nehty i pleť.
Hala 1 - B 24 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Bio Matcha Tea Imperial je kvalitní japonský čaj matcha. Jemně mleté čajové listy se zalijí vodou a prošejkují. Pijeme tak v podstatě celý list zeleného čaje a díky tomu může naše tělo získat maximum prospěšných látek z čaje matcha. V matcha najdeme i teofylin, čajovou verzi kofeinu, která se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin a představuje pro tělo příznivější. alternativu než např. káva. Mezi oblíbené benefity matcha patří také jeho schopnost zrychlit spalování až o 40 %.
Hala 1 - B 43 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Vlajkovou lodí značky Bulldog, která se zaměřuje výhradně na péči o muže, je hydratační krém Original Moisturizer. Obsahuje úžasné přírodní složky jako je aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Je speciálně navržený k hydrataci pánské pokožky, aniž by ji zanechal mastnou a lepkavou. Doporučuje se používat ráno a večer na vyčištěnou pleť, kterou zanechává zdravější a vyživenou. Produkty Bulldog jsou veganské, neobsahují umělá barviva ani syntetické vonné látky. Obal je vyroben z cukrové třiny.
Hala 6 - B 4 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Holicí strojek Bulldog s unikátní rukojetí z rychle rostoucího bambusu disponuje výkyvnou hlavou s pěti kalenými ocelovými břity pro dokonalé oholení. Zvlhčující proužek obohacený o baobabový olej chrání a zklidňuje pokožku, proto jeho uživatelé neznají podráždění ani zčervenání. Produkt neobsahuje žádný plast, namísto něj využívá kovové komponenty. Samozřejmostí je plně recyklovatelný obal, čisté veganské složení a certifikát cruelty free.
Hala 6 - B 4 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Naše produkty kosmetiky a estetické medicíny mají prokázané výsledky potvrzené četnými vědeckými studiemi a jsou vyvíjeny na základě výzkumu, inovací a spolupráce se špičkovými specialisty v oboru. Vše, co musíte udělat, je najít ten správný vzorec pro vás. Jsme tu, abychom vám pomohli!
Hala 1 - A 46 FOR BEAUTY 2023 - jaro