Pinďa mast k uvolnění chlapecké předkožky. Dokáže pokožku účinně zvláčňovat a šetrně napomáhat jejímu uvolnění. Přírodní antibakteriální složky pak minimalizují možnost zanícení případných trhlinek. Pinďa mast je tvořena bylinnými extrakty z tymiánu obecného, měsíčku lékařského, třezalky tečkované a lnu setého. Nosičem těchto složek je pak domácí vazelína, tvořená rostlinným olejem a včelím voskem. Výkonný a velice šetrný pomocník při uvolňování předkožky již od útlého věku dítěte.
Hala 1 - B 12 FOR BEAUTY 2023 - jaro
V sirupu jsou obsaženy byliny proti nachlazení, proti kašli při zánětech horních i dolních cest dýchacích, byliny při horečnatých stavech a bylinky na posílení obranyschopnosti organismu. Sirup obsahuje mimo jiné bylinky tymián, pro vysoký obsah thymolu se dříve užíval proti černému kašli, dodnes se užívá při bronchiálním astmatu a chronickém zánětu průdušek.
Hala 1 - B 12 FOR BEAUTY 2023 - jaro
EMBODY™ - absolutní novinka pro kosmetické salony a estetická pracoviště 2023. EMBODY™ je jediným originálním přístrojem s HIFEM® technologií na světě, který umožňuje ženám i mužům efektivně a bez námahy posilovat svaly.
Hala 1 - B 37 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Dopřejte si speciální přípravky pro krásu a zdraví vašich vlasů! SET HOME je omlazující keratinová léčba vhodná pro regeneraci a usměrnění nepoddajných vlasů. Aplikace je velmi snadná a rychlá, takže jí zvládne každý sám v pohodlí domova.
Hala 1 - A 9 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Svěřte svou péči o vlasy do rukou expertů. Brazil Keratin si pro vás připravil posilující šampón s kaviárovým extraktem a keratinem, který zaručuje důkladné čištění, hloubkové ošetření a výjimečnou regenerační péči. Šampón je nutričně velmi bohatý, vhodný na oslabené a poškozené vlasy. Navrací vlasům intenzivní lesk, objem a pružnost.
Hala 1 - A 9 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Kosmetický LPG přístroj poslední generace na ošetření tváře a dekoltu metodou ENDERMOLOGIE pro bezbolestné účinné omlazení (vyhlazení vrásek, zpevnění kontur, vyplnění pleti, rozjasnění, léčba otoků, …). ID ošetření na míru klienta garantuje viditelné výsledky již po 1 sezení! Prokázáno studiemi. S chytrou navigací pro komfort obsluhy.
Hala 1 - B 28 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Profesionální LPG přístroj nové generace pro ošetření těla i tváře metodou ENDERMOLOGIE s programy na léčbu všech typů celulitidy, cílené hubnutí, modelaci těla i omlazení pleti (vyhlazení vrásek, zpevnění kontur, vyplnění pleti, rozjasnění, léčba otoků, …) bezbolestně a efektivně. ID ošetření na míru klienta přináší viditelné výsledky již po 1-3 sezeních. Prokázáno studiemi. S chytrou navigací pro komfort obsluhy.
Hala 1 - B 28 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Tento moderní pilník na nohy z nano skla má ergonomické a pohodlné držení, mimořádně tvrzené sklo s dlouhou životností, které nekoroduje. Nanosklo poskytuje ten nejlepší výkon pilníku. Jemný brusný povrch usnadňuje odstraňování suché a hrubé kůže a také mozolů.
Hala 6 - A 6 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Barevné inkousty. Vhodné pro rychlé salonní zdobení, na vitrážové efekty. Inkousty se mohou použít i na dobarvení gelů a polygelů.
Hala 6 - A 6 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Tyto sladké gellakové barvy jsou vytvořeny se snadno použitelnou konzistencí a dokonale krycím složením. Drobné černé částečky zpestří vaši salonní práci, snadno a rychle dosáhnete zajímavých a jedinečných designových efektů.
Hala 6 - A 6 FOR BEAUTY 2023 - jaro