Ultra silná podkladová báze s inteligentními nylonovými vlákny. Vhodná pro zesílení měkké nehtové ploténky, pro opravy nehtů, pro prodlouženi na šablonu o několik mm. S touto bází můžete zesílit nehet a to díky její hustší konzistenci, při práci nikam nezatéká. Inteligentní vlákna doslova “tahají´ bázi do správné polohy.
Hala 6 - A 6 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Představujeme revoluční produkt v nehtovém stylingu - HARD Shape 2v1. Produkt je určen k prodlužování a stavbě nehtů, dostupný ve 45 barevných variantách. Rychlé vytvrzení v LED lampě. Snadná aplikace - nestéká při práci. Tvrdý jako akryl, ale pružný jako gel. Při vytvrzování nepálí. Nemá prakticky žádný zápach. Hard Shape 2v1 lze také použít k výrobě prostorových 3D dekorací, stejně jako s akrylem.
Hala 6 - A 6 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Univerzální dermosérum pro aktivní omlazení, hojení a revitalizaci pokožky. Výtažek z plazmy a krevních proteinů zabezpečuje skutečný hloubkový účinek.
Hala 1 - A 23 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Inovativní dermokrém s biotechnologicky zpracovanou plazmou obohacenou o krevní proteiny. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně problematické, aknózní či ekzematické. Vhodný pro vysoce senzitivní jedince. Omlazující a hluboce regenerující krém s vysokým obsahem bambuckého másla a řady esenciálních olejů a vitamínů.
Hala 1 - A 23 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Profesionální německé kadeřnické nůžky * Lehké nůžky s tenkým ostřím * Díky Premiovým čepelím jsou nůžky velmi lehké a vhodné pro precizní práci * Ergonomický tvar pro pevné držení nůžek uvolňuje napětí ruky přesně v loketní a pažní části * Vynikající kvalita *
Hala 1 - B 51, Hala 1 - C 4 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Jednoduchá a cenově dostupná cesta k široké škále kosmetických a estetických procedur s menším rizikem a vynikajícími výsledky. Nová Xlase Plus je všestranná platforma, která nabízí ošetření pro vícero aplikací bez investic do více laserových systémů. S Xlase Plus lze různé technologie zakoupit a začlenit do jednotky v různých časech, což našim zákazníkům nabízí všestrannost a snadnost.
Hala 1 - A 37 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Nový CoaxMedOne je všestranná platforma, která nabízí ošetření pro vícero aplikací bez investic do více systémů. Jeho modulární design poskytuje několik různých lékařských a kosmetických řešení, která jsou všechna zabudována do jedné kompaktní jednotky. S CoaxMedOne lze zakoupit různé technologie a začlenit je do jednotky v různých časech, což našim zákazníkům nabízí všestrannost a snadnost. CoaxMedOne poskytuje maximální flexibilitu při léčbě široké škály pacientem požadovaných procedur.
Hala 1 - A 37 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Na přírodní nehty 115/6mm. Vhodná ke snadnému a šetrnému odstranění kůžičky kolem nehtů, používá se zkosená část. Druhý konec - zbroušený do špičky, lze využít pro začištění spodní strany nehtu, případně k úpravám nalakovaných nehtů. V případě umělých nehtů lze tyčinku použít k úpravě odrostlého nehtu bez poškození gelové vrstvy.
Hala 6 - A 10 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Na přírodní nehty, velikost 140/3mm. Vyrobeno z nano skla, díky kterému dosáhnete perfektního lesku bez chemie.
Hala 6 - A 10 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Ve dnech, kdy se vám plně nalíčený obličej zdá příliš, využijte tónovací krém od L.A.Girl. Jemné až střední krytí dodá vaší pleti jemný, přirozený vzhled a zakryje všechny nedokonalosti. Díky přísadám, které pokožka miluje, jako je glycerin, panthenol, vitamín E, extrakt z kořene ženšenu a světlicový olej, bude vaše pleť krásně rozjasněná, hydratovaná a zklidněná.
Hala 1 - A 18 FOR BEAUTY 2023 - jaro