Jedinečný tekutý korektor od americké značky LA Girl si Vás od prvního momentu získá svým všestranným využitím. Jemné krémové složení s dlouhotrvajícím efektem vyrovná tón pleti a poskytne jí přirozeně vypadající překrytí všech nedokonalostí. Korektor dokonale překryje tmavé kruhy pod očima a minimalizuje zarudnutí pleti. Je perfektní i na konturování obličeje.
Hala 1 - A 18 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Česká značka HERBADENT, jejíž počátky sahají až do roku 1897, se specializuje na bylinné produkty, především na ty, pečující o ústní dutinu. Dentální přípravky HERBADENT v sobě kombinují léty ověřenou kombinaci 7 bylin a moderní technologie současné stomatologie a dentální hygieny. Obvyklé chemické přísady přípravků na ústní hygienu jsou v maximální možné míře nahrazeny přírodními látkami, a proto jsou výrobky vhodné i pro děti, pro kojící matky či osoby s citlivým organismem.
Hala 1 - A 40 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Krém s meruňkovým olejem, vitamínem E, koenzymem Q10 a karlovarskou vřídelní solí. Vhodný pro všechny věkové skupiny k ošetření suché a citlivé pleti. Hedvábně jemný,mastný, snadno vstřebatelný krém s obsahem přírodních surovin z olivového oleje.
Hala 1 - B 48 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Tradiční koupelový přípravek v podobě jemného prášku vyrobený za pomoci receptury karlovarských lékárníku 19. století. Je unikátní svým složením, zejména příměsí minerální soli a výtažky slatin. Přípravek dále obsahuje silice rostlin: Arniky, Rozmarýnu, Tymiánu a Blahovičníku.
Hala 1 - B 48 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Oclean bestseller SMART chytrý sonický kartáček X Pro s barevným dotykovým displejem, magnetickým motorem, mobilní aplikací a jednoduchým ovládáním. První kartáček, který Vám naservíruje informace o Vašem čištění zubů přímo na displeji. 84 000 pohybů/min, 3 režimy, 32 intenzit čištění a fantastický design.
Hala 1 - A 29 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Ultralehký a ultratichý sonický zubní kartáček (pouze 37db) s magnetickým pohonem a unikátní technologií pro redukci hluku. Designový a kompaktní, ideální také na cesty. Snadné ovládání jedním tlačítkem. Možnost volby režimu. Mikrovibrace rozpohybují hlavici kartáčku, která velmi jemně, ale přitom efektivně vyčistí zuby a odstraní plak. Výkonný magnetický motor s 80 000 pohyby/min a 40denní výdrží baterie.
Hala 1 - A 29 FOR BEAUTY 2023 - jaro
O dva odstíny bělejší zuby za pouhé čtyři týdny! SPLAT Special EXTREME WHITE poskytuje bělicí účinek viditelný pouhým okem díky inovativním mikrogranulím s karbamidperoxidem, lešticími částicemi a přírodními enzymy. Bělí a odstraňuje zabarvení zubů vytvořené v důsledku pití kávy, čaje nebo kouření bez rizika poškození skloviny. Vyzkoušejte i další přírodní zubní pasty značek SPLAT a Biomed plné jedinečných aktivních látek a enzymů pro komplexní péči o ústní dutinu a ochranu před zubním kazem.
Hala 1 - A 29 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Mořská voda získaná z organické řasy AOSY je silným antioxidantem a má vysoce hydratační účinky. Je bohatá na vitamíny A a C, vápník, chlorofyl, železo a magnesium. Působí tak proti volným radikálům a pro regeneraci vitamínu E. Je hlavní účinnou složkou naší nové hydratační řady, kterou tvoří čisticí emulze, maska a hydratační rozjasňující krém, obohacený navíc o rozjasňující pelyněk.
Hala 1 - B 27 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Balzám oživuje přirozenou barvu rtů. Když se bojíte rtěnek, je tu hydratační a výživný balzám s ochranným faktorem SPF 15 ve 3 odstínech. Vyberte si odstín pro svůj barevný typ. Po první aplikaci vypadají rty hladší, měkčí a jsou jemně zbarvené a "šťavnaté". Složení je obohaceno o extrakt z bavlny, ovoce a semena baobabu, vitamín E a slunečnicový olej. Vyživuje, chrání a hydratuje po celý den. Aplikuje se samostatně jako balzám na rty nebo jako báze pod make-up.
Hala 1 - B 27 FOR BEAUTY 2023 - jaro
Verin Smart Gel je gel nejnovější generace pro zpevnění, modelaci a stavbu nehtu. Hlavním rozdílem od ostatních gelů je nové složení, které kombinuje pevný builder gel a lesklý povrch. Pevná konstrukce Verin Smart Gelu zajištuje, že se neodchlipuje od nehtového lůžka a neláme až do další korekce. Doporučená korekce je po 3 týdnech. Verin Smart Gel se velmi snadno nanáší.
Hala 6 - A 15 FOR BEAUTY 2023 - jaro