TREX Transcend je nejvyšší rada terasového materiálu pro venkovní instalaci teras. Materiál se vyznačuje maximální ohleduplností k životnímu prostředí kde pro výrobu bylo použito 95% recyklovaných materiálů. Záruka je nejvyšší na trhu a společnost TREX poskytuje 50 let na materiál a 10 let na stálobarevnost
Hala 1 - B 16 FOR GARDEN 2023
Trápí vás octomilky či jiný otravný hmyz? Máme pro vás účinné a ekologické řešení. Nabízíme široký sortiment masožravých rostlin specializujících se na drobný i větší hmyz. Například rosnatka kapská, jedna z nejméně náročných pokojových masožravých rostlin, která vám udělá nejen parádu, ale dokáže vás zbavit octomilek či jiných malých mušek. Kromě největší nabídky masožravých rostlin v Čechách a na Slovensku jsme pro vás připravili speciálně pro výstavu For Garden i nepřeberné množství kvetoucích orchidejí. Vybrat si můžete z orchidejí či masožravých rostlin snadno pěstovatelných v bytových podmínkách, ale i mrazuvzdorné druhy vhodné k celoročnímu pěstování venku. Rádi vám s výběrem i pěstováním rostlin poradíme přímo u nás na stánku. Budeme se na vás těšit.
Hala 2 - B 12 FOR GARDEN 2023
Polyston s.r.o. je výrobní společnost zaměřená na luxusní atypická řešení z prvotřídních materiálů. Vytváří realizace na míru pro interiéry a exteriéry bytových a developerských projektů. Naše společnost se postará o komplexní řešení na míru od návrhu až po realizaci. Na výstavu FOR INTERIOR 2023 přinášíme inovace inspirované biofilním designem. Právě inspirace samotnou přírodou nám vnukla myšlenku, kterou jsme chtěli převést do realizací a inspirovat širokou veřejnost o možnostech a inovacích v současném moderním designu. Na výstavě proto představíme materiály jako speciální tvrzené sklo Kerglass s keramickým potiskem, velkoformátovou keramiku Neolith a Sapienstone, nebo náš materiál umelý kámen Polyston Solid Surface™. Budete si moci detailně prohlédnout materiály, které budou použity na realizacích koupelen a kuchyňském ostrově, i samotné velkoformátové materiály ve skutečné velikosti. Naší velkou novinkou, kterou na výstavě představíme, je revoluční systém Cooking Surface Prime a mnoho dalšího. Těšíme se na vás!
Hala 4 - A 6 FOR INTERIOR 2023 - jaro
Elektrický výškově nastavitelný stůl Woodster je ideální společník pro stylové a ergonomické pracoviště. Elegantní kombinace kovu a olejovaného dřeva. Nastavitelná výška 61,5 cm – 127 cm. Cena za rozměr 140x80 cm je 46 990 Kč vč. DPH. Výrobní lhůta cca 4 týdny.
Hala 4 - A 9 FOR INTERIOR 2023 - jaro
Komoda, 3 odkládací prostory s policí za 3 dvířky, dýhovaná dřevotříska. Detaily odsazení dvířek a bočnic od horní a dolní desky, reliéfního členění předních ploch. Vyrábí se v provedení přírodní dýha nebo barevný nástřik, úprava rozměrů na míru, MOC 56.018Kč, výroba a dodání 8 týdnů.
Hala 4 - C 2b DESIGN SHAKER 2023
DomaLEP vyrábí elegantní, praktické a voděodolné samolepky do domácnosti, s velkým využitím jak v koupelně tak kuchyni. Můžeme vytvořit i limitované samolepky například pro Vaši firmu, kdy součástí samolepky je název či logo. V nabídce je možnost i vlastního textu jak už přidání jména tak názvu výrobku. Slaďte tak svoji domácnost či firmu k dokonalosti a buďte při tom originální! Každou objednávku připravujeme s individuálním přístupem a přáním zákazníka. Více na www.domalep.cz              
Hala 3 - A 17 FOR INTERIOR 2023 - jaro
Grilovací venkovní krb, montovaná konstrukce a opláštění z nerez oceli + 4 mm silná ocelová vložka. Snadná a rychlá montáž. Nerezový rošt, integrovaný motor pro rožnění. Vyměnitelné šamotové desky topeniště, dvojitá izolace. Cena 175.000 Kč. Dodání 6 – 8 týdnů dle specifikace.
Hala 2 - A 15 FOR GARDEN 2023
Celonerezová venkovní kuchyně se systémem posuvné pracovní desky, díky které snadno a rychle zakryje dřez nebo varnou desku. Originální design, 100% voděodolná konstrukce a opláštění. Možnost barevného přizpůsobení, variabilita prvků a rozměrů. Cena od 150.000 Kč. Dodací lhůta 4 – 6 týdnů
Hala 2 - A 15 FOR GARDEN 2023
Elegantná a dizajnovo výrazná recepcia – estetický prvok každého biznis priestoru. Vyrobená zo špeciálneho materiálu Kerglass™. Kalenie skla při 600 °C a tlač v rozlíšení 1440dpi.
Hala 4 - A 6 FOR INTERIOR 2023 - jaro
Zabezpečuje jednotný a esteticky príjemný dojem z kuchyňského priestoru. Je to prvá neviditeľná indukčná varná doska. Využíva inovativnu technológiu Cooking Surface Prime. Vysoká hygiena, odolnosť a všestrannosť. Inteligentné prepojenie s aplikáciou. Cena na mieru podl´a požiadaviek klienta.
Hala 4 - A 6 FOR INTERIOR 2023 - jaro