eParezy.cz je rozmanitý obchod s výrobky ze dřeva, pryskyřice a s mechovými obrazy. Můžete u nás zakoupit originální stolky, hodiny, podnosy, pera, svícny a jiné. Ale nejen to! Nabízíme vám především zážitek v podobě WORKSHOPU pro vás či vaše blízké. Ukážeme vám jak opracovat dřevo, nachystat formu, jak postupovat při práci s pryskyřicí a následně správně obrousit a vyleštit do hotového výrobku. Těšíme se na vás v naší dílně a věříme, že nic není nemožné!
Hala 6 - C 21 FOR INTERIOR
Invertorové jednofázové tepelné čerpadlo RTC 13e vzduch-voda o výkonu 3,5-10 kW pro efektivní vytápění i chlazení vaší domácnosti. Je vhodné pro objekty s tepelnou ztrátou do 10kW. Vyniká zejména vysokým topným faktorem (SCOP 4,71) a nízkou hlučností. Výhodou invertoru je přizpůsobení výkonu aktuálním požadavkům domu, s ohledem na vytápění, přípravu teplé vody, případně chlazení. Zařízení navíc umožňuje vzdálenou kontrolu přes internet a je vhodné i pro kombinaci s jednofázovou fotovoltaikou.
Venkovní plocha 1 - V 5 FOR ARCH
Artstone je o krok napřed díky svým vlastnostem, jako je praktičnost, lehkost, snadná manipulace, instalace a variabilita od začátku do konce. Díky lehké struktuře se dají jednoduše aplikovat na všechny interiérové a exteriérové oblasti, s výjimkou podlahy. Arstone se stal oblíbenou značkou v oblasti dekorace ve světě. Vzhledem a strukturou se podobá přírodním materiálům, je odolný vůči vodě a vlhkosti, je nehořlavý, neláme se, nemá díry a mezery, neovlivňuje statiku, nepřináší žádnou dodateční váhu, dá se na něho aplikovat jakákoliv dekorace, nevyžaduje stavební povolení, lehko se čistí, dá se umýt a utřít, v porovnání k přírodnímu kamenu je 10-krát lehčí.
Hala 6 - C 9 FOR INTERIOR
Chcete účelně a vkusně zařídit svůj domov již od vstupních dveří? Předsíň je prvním místem ve vaší domácnosti, kterou procházíte a ve které vítáte hosty. Proto by měla být reprezentativní, vkusná a praktická. Navštivte náš stánek 6B07, kde si prohlédnete naše dva předsíňové programy a společně prodiskutujeme všechny možnosti a kombinace dle vašich potřeb. Těšíme se na vás!
Hala 6 - B 7a FOR INTERIOR
Luxusní sedací soupravu Montecarlo vystavuje společnost JV POHODA na stánku 6A13. Ta se zaměřuje na luxusní a designové zboží od zahraničních dodavatelů. Sedací souprava je extrémně pohodlná díky pevným sedákům. Bederní opěrka dokonale podpírá křížovou oblast Vašich zad. Polohovatelné opěrky hlavy zajišťují maximální komfort a relaxaci. Elektricky výklopné opěrky nohou komfort ještě prohloubí. Luxusní vzhled sedací soupravě dodávají zajímavě řešené bočnice včetně designového kovového rámu.
Hala 6 - A 13 FOR INTERIOR
Zařizujete byt, dům nebo jen hledáte výjimečný kousek nábytku do svého interiéru? JV Pohoda je společnost, která funguje od roku 1999 a specializuje se na luxusní a designový zahraniční nábytek. Nyní představíme na stánku 6A13 další z novinek milánské výstavy 2023 - designovou sedací soupravu Claire. Ta disponuje velmi pohodlnými sedáky, komfortní bederní opěrkou a výklopnými opěrkami hlavy, které poskytují každému uživateli neopakovatelný pocit odpočinku a relaxace.
Hala 6 - A 13 FOR INTERIOR
Další z novinek české společnosti JV Pohoda je kolekce designového nábytku. Ta představuje luxusní komodu Rain, rozkládací stůl Eclipse a designové jídelní židle Ego. Z komody dvířek se spouští elegantní kaskáda dřevěných lamel, která připomíná déšť a vytváří překvapivý a jedinečný design. Jídelní stůl Eclipse Legno s kulatou deskou ze dřeva se po rozložení mění na oválnou a spolu se židlemi Ego vypadají nádherně. Tuto kolekci propojuje několik zajímavých detailů včetně použitých materiálů.
Hala 6 - A 13 FOR INTERIOR
Rohože Nidagravel® jsou trvanlivou alternativu pevného a stabilního povrchu, plně respektují životní prostředí při zachování svého estetického vzhledu. Nidagravel® je značka pro velkoformátové voštinové rohože určené pro stabilizaci štěrkových ploch a současné zadržení dešťové vody rychlým vsakováním. Štěrkové chodníky, parkoviště, příjezdové cesty realizované s rohožemi Nidagravel® výrazně usnadňují chůzi i na vysokých podpatcích, jízdu na kole či v autě oproti jednoduše štěrkové ploše.
Hala 2 - B 25 FOR ARCH
DomaLEP nabízí originální a praktické samolepky pro domácnost i kancelář. Jejich voděodolnost je ideální pro použití v kuchyni, koupelně, šatní skříni či kanceláři. Umožňujeme personalizaci - od jmen až po názvy výrobků či názvu vašeho podniku. S našimi samolepkami můžete dosáhnout harmonie a originality v jakémkoli prostředí. Každý náš výrobek je připraven s individuálním přístupem a podle přání zákazníka.
FOR INTERIOR
Event Selection pro vás vybírá to nejlepší pro společenský život venku. Můžeme vám slíbit, že díky našim produktům vaše rodinná nebo pracovní akce vždycky dobře dopadne. Na veletrhu For Arch vám rádi předvedeme unikátní grilovací ohniště OFYR, jeden z nejkvalitnějších keramických grilů na trhu The Bastard a designový zahradní nábytek a dekorace belgické značky Jardinico. Veletržní akce BLACK SEASON - využijte speciální nabídky černých řad značek OFYR a The Bastard! Těšíme se na vás.
Hala 5 - D 6 FOR ARCH