Modelína od 3 do 10 let, která nešpiní nábytek a podlahu. Maminky i děti jí milují. Základem modelíny Playfoam® jsou drobné pěnové kuličky spojené speciálním pojivem. Kuličky můžeš klidně jednu podruhé odebírat. Modelína je opravdu lehoučká, tak z ní můžete vytvářet i velká díla. Když tvoříte velké modely, modelína stále drží svůj tvar. Finální výtvor vyzdobte očičky, peříčky a dalšími doplňky, které jsou součástí sady. Chlupaté drátky využij jako nožičky nebo tykadla. Hmota nevysychá, je nealergická a netoxická.
Hala 2 - D 5 FOR KIDS podzim
Nejlepší zábava od dob Člověče, nezlob se. Neskutečně živá hra s jednoduchými pravidly, kterou musíš zažít na vlastní kůži. Zábava pro 2-8 hráčů od 8 let do 99 let. Kdo z Vás dokáže rychle přemýšlet pod časovým tlakem? V každém kole hledají všichni hráči odpověď na stejnou otázku. Každý z nich má jen pár okamžiků na nalezení správné odpovědi a přehození horkého bramboru dalšímu hráči. Odpovídej rychle, házej přesně a zbav se brambory dřív, než dojde čas a spálíš se!
Hala 2 - D 5 FOR KIDS podzim
Celkem 11 zábavných her a aktivit pro děti od 4 do 8 let, jak se popasovat abecedou, jejím čtením a psaním. Ideální pro předškoláky a prvňáčky. Obsahuje fixku a mazací tabulku, kde děti opakovaně trénují správný úchop pera a zdokonalují psaní písmenek. Hra trénuje také postřeh a koncentraci. Balení obsahuje 162 dílů. Příslušenství — žetony, figurka, barevná hrací deska a kostka — zvyšují rozmanitost a zaručují dobrou zábavu. Za vítězství ve hře je udělována medaile „Mistr abecedy“.
Hala 2 - D 5 FOR KIDS podzim
Časopis MÉĎA PUSÍK - časopis s laskavou postavičkou medvídka Pusíka. Je určen pro předškoláky a mladší školní děti. Malí čtenáři zde naleznou veselé příběhy, interaktivní stránky s úkoly, omalovánky, zkoušky postřehu a další zábavu. Méďa Pusík je časopis s tradicí, v němž si listovali současní rodiče, když byli ještě dětmi. Na českém trhu má své místo už od roku 1993! Přijďte si na stánek č.5B20 pro výhodné předplatné s dárky.
Hala 5 - B 20 FOR KIDS podzim
Kreativní časopis Rozmarýnka je čtvrtletník pro všechny tvořivé děti i jejich rodiče. Přináší nápadité návody s fotopostupy na tvoření z dostupných materiálů. Zabaví se u nich jak nejmenší, tak starší děti. Naše časopisy jsou skvělými pomocníky maminek a tatínků, prarodičů, a podanou rukou i pro paní učitelky v mateřských školách, jejichž osnovy sledujeme a respektujeme při tvorbě časopisu. Přijďte si na stánek č.5B20 pro výhodné předplatné s dárky.
Hala 5 - B 20 FOR KIDS podzim
Klippan Wego je isofixová autosedačka je určena pro děti o váze 15 – 36 kg. Poutá se po směru pomocí isofixu nebo 3­bodového pásu z auta. Zádová opěrka se při vysouvání hlavové opěrky plynule rozšiřuje a roste tak přirozeně s dítětem. Polohování autosedačky pro pohodlnou jízdu i při delším cestování. Pro tlumení nárazu je použita paměťová pěna s vysokou hustotou. Široký a dlouhý sedák zaručuje komfort i pro větší děti. Cena: Kč 6990,-. K vyzkoušení na všech našich prodejnách.
Hala 2 - D 1 FOR KIDS podzim
Klippan Opti129 je protisměrná autosedačka, schválená pro děti od 61-125 cm, do max. váhy 32 kg. Je navržena tak, aby dítě mohlo cestovat v protisměru tak dlouho, jak je to možné. Tento způsob cestování je pětkrát bezpečnější než cestování po směru jízdy. Je schválena podle nového předpisu R129. Úspěšně prošla přísným švédským testem Plus provedeným VTI. Vyrobena ve Finsku. Cena: Kč 12.990,-. K vyzkoušení na všech našich prodejnách.
Hala 2 - D 1 FOR KIDS podzim
Axkid One 2 je protisměrná isofixová autosedačka, schválená pro děti od 61-125 cm, do max. váhy 23 kg. Poskytuje nejlepší prostor pro nohy a zároveň flexibilitu, díky které se stává jednou z nejkompaktnějších protisměrných autosedaček na trhu. Nastavitelný prostor nohou jednoduchým posunem sedadla po konstrukci a plynule nastavitelný sklon zádové opěrky. Opěrka hlavy nastavitelná v 12 polohách. Úspěšně prošla přísným švédským testem Plus provedeným VTI. Cena: Kč 19.990,-. K vyzkoušení na všech našich prodejnách.
Hala 2 - D 1 FOR KIDS podzim
Ochranný obal na dětskou kapsičku. Chrání Vaše nejmilejší před ušpiněním. Zajistí, že veškerý obsah svačinky skončí v dětském bříšku. Výborný pomocník, hlavně na cesty. Vyroben ze zdravotně nezávadného certifikovaného materiálu. Teplotní odolnost do 270°C. Vhodný do myčky i na vyvářku. Odolný proti pádu. Materiál Polypropylen (PP), PHC 27 od firmy SABIC® s potravinářskou certifikací (FOOD CONTACT DECLARATION).Vyrobeno v České republice.
Hala 2 - C 4 FOR KIDS podzim
Thermo Sáček na Kapsáček. Budete mít vždy Kapsáček s náhradní svačinkou za každého počasí pro své nejmilejší u sebe. Požadovaná teplota bude udržována až několik hodin. Vyrobeno z kočárkoviny (100% PE se zátěrem). Snadno omyvatelný, prát na 30° .Doporučujeme žehlit po líci na nízkou teplotu přes bavlněnou látku. Materiál thermoizolační výplně 75% PE, 17% PE, 8% AL. Vyrobeno v České republice.
Hala 2 - C 4 FOR KIDS podzim