Informace, analýzy, rozhovory i inspirace a podnikání v oboru.
Hala 4 - A 14 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Žižkovská věž je nepřehlédnutelná stavba pražského panorama s výškou 216 metrů. Mahlerovy sady jsou zase místem, kde vás čeká nespočet zážitků. Ať už v observatoři ve výšce 93 metrů nad zemí, v restauraci anebo při pikniku pod věží. Poznejte Prahu z jiné perspektivy.
Hala 3 - B 22 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Thajsko - oblíbená exotická destinace v jihovýchodní Asii se na vás již těší. Ať už hledáte klidné ostrovy, nebo zábavná letoviska, národní parky, starobylé chrámy, sloní farmy, rýžová pole, místní komunity, potápění, golf, jachty, nákupy na místních trzích nebo v luxusních obchodech, ubytování v bungalovu u pláže nebo v 5* hotelu, toužíte zkusit pouliční jídlo nebo skvělou Michelinskou restauraci a k tomu rádi poznáte milé místní lidi, to vše najdete právě zde.
Hala 4 - A 1 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
A.T.I.C. ČR je samostatné, dobrovolné, nezávislé profesní sdružení hájící zájmy turistických informačních center. Turistické informační centrum - to je první krok na vašich cestách, již od roku 1994. Letos oslavíme 30 let existence.
Hala 3 - A 19
Rezidence v Lignano Sabbiadoro a golfový hotel pro hotelový komplex o rozloze 40 000 metrů čtverečních, částečně sestávající ze zalesněné oblasti a udržovaný biologickým systémem. Stavba byla postavena v absolutní harmonii s přírodou, s použitím ekologických materiálů s nízkým dopadem na životní prostředí, což z ní dělá ideální místo k odpočinku a hýčkání vynikajícími službami. Golfový hotel v Lignanu, který nejvíce odpovídá filozofii a stylu vaší oblíbené hry.
Hala 4 - A 12 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Marina Azzurra Resort je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v jedinečném prostředí v Lignano Sabbiadoro. Chromatická show, která se odráží ve smaragdově zelených vodách řeky Tagliamento, vytváří dokonalé prostředí pro dovolenou ponořenou do autentické přírody tohoto místa. V Marina Azzurra Resort je možné si vybrat ze tří typů hausbótů: • Bungalov Garden umístěný uvnitř resortu na velké zelené ploše obohacené původními rostlinami. • Hausbót Lagoon kotvící podél vnitřního doku obohaceného vodními rostlinami. • Houseboat River bezpečně kotví podél břehů na řece Tagliamento s přístupem přes přírodní dřevěné doky.
Hala 4 - A 12 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Savoy Beach Hotel & Thermal Spa vás vítá: Tento wellness hotel se strategickou umístěním na pobřeží Bibione a bazénem je tím pravým místem pro vaši okouzlující dovolenou. Savoy Beach Hotel & Thermal Spa je luxusní 5hvězdičkový hotel v Bibione, otevřený po celý rok a spojený s Bibione Thermae vyhřívaným podzemním tunelem. Díky této vlastnosti je náš hotel s bazénem v Bibione ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit wellness pobyt s dovolenou u moře. Savoy Beach Hotel & Thermal Spa v Bibione kromě své perfektní polohy na pobřeží poskytuje svým hostům mnoho vysoce kvalitních služeb, které jim zajistí dokonalý zážitek z dovolené. V našem hotelu přichází 5hvězdičková kvalita se zvláštním místním nádechem definujícím ikonický wellness hotel v Bibione.
Hala 4 - A 12 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Lino delle Fate Eco Village Resort je exkluzivní ubytování, které si zachovává nedotčenou identitu krajiny, která jej obklopuje; ideální místo pro ty, kteří hledají klid a intimitu, pro ty, kteří chtějí zastavit čas, relaxovat při kontaktu s nedotčenou přírodou. Je to místo plné vůní, plně ponořené do středomořské křoviny, obklopené nekonečným horizontem tvořeným mořem. Záměrně jsme se rozhodli nevpustit do resortu žádná auta: v suterénu klubovny, poblíž bazénu, je garáž s 230 parkovacími místy, zbývající vozidla lze zaparkovat přímo u vjezdu do resortu. K dispozici je také dostatek kol, aby vyhovovaly všem potřebám našich hostů. Milovníci ekoturistiky i zvědavci objeví zcela nový způsob cestování.
Hala 4 - A 12 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Zadarský region je místem, kde přírodní a kulturní dědictví koexistuje v dokonalé harmonii. 3000 let staré město Zadar, plné úžasného kulturního dědictví je výchozím bodem k prozkoumání dlouhého a členitého pobřeží, neskutečné krásy nebo nádherných vrcholků impozantních hor. Spolu s okouzlujícími pobřežními letovisky, národními parky, přírodními parky, ostrovy, rezervacemi, lesy, poli, háji, zálivy, zátokami a plážemi je to vše nedílnou součástí skvělého příběhu, který chytne za srdce a zaujme mysl. Tak se určitě přijďte přesvědčit!
Hala 4 - B 13 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD
Prestižní hotel Laguna Park v Bibione Pineda se svou privilegovanou polohou na pobřeží je zasazen do přírodní zelené oázy, mezi bujnou středomořskou zelení a nedotčenou a malebnou lagunou Bibione, nedaleko přístavu a centra města. Nový nábřežní hotel v Bibione Pineda vychází z oblíbené staré struktury hotelu Park, který v 60. a 70. letech dodával Bibione Pineda punc půvabu tím, že hostil některé z nejznámějších hostů mezinárodní scény jet set. Laguna Park Hotel v Bibione Pineda má pro vás i další komfort jako jsou vířivky na panoramatické terase s výhledem na moře, pohodlné Spa s tureckými lázněmi, saunami, emočními sprchami a čajovou zónou a relaxační zónou.
Hala 4 - A 12 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD