Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen procházejí velmi rychlým a intenzivním vývojem. Toto krmivo je speciálně vyvinuto tak, že obsahuje vysoké množství kalorií a splňuje nutriční potřeby těchto štěňat až do jejich dospělosti. Je vhodné i pro březí feny a nabízí vynikající výsledky při odstavení štěňat.
Hala 3 - B 11 FOR PETS
Mimořádně kvalitní biologicky odbouratelná a hrudkující podestýlka Cat Step Tofu. Vyrobeno ze sójové odpadní drti. Vynikající absorpční kapacita, výborně pohlcuje zápach. Je netoxická, neobsahuje žádné chemické přísady a je zcela bezpečná pro zvířata i jejich majitele. Hrudky se ve vodě okamžitě rozpadají, stačí je nabrat lopatkou a spláchnout do WC. Extrakt zeleného čaje dodává podestýlce příjemné svěží aroma. Jemně zelený odstín podestýlky evokuje přírodní původ a ekologickou povahu podestýlky.
Hala 3 - B 11 FOR PETS
Ekologická podestýlka pro zakrslé králíčky a hlodavce, která je bezprašná a má výborné absorpční schopnosti. Pro účinnější hygienu s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra. Bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů - vhodný i pro astmatiky a alergiky. Mimořádně absorbující pachy a vlhkost. Hygienicky nejzodpovědnější podestýlka na trhu. Podestýlky Asan efektivně odstraňují pachy z okolí klece nebo chovného boxu a jsou z 99% bez prachu a vzdušných alergenů. Díky tomu jsou vhodné i pro chovatele alergiky a astmatiky. S maximální efektivitou absorbují vlhkost a uzavřou jí uvnitř. Působí ode dna a povrch podestýlky tak zůstává stále suchý a pro zvířata příjemný na dotek. Stelivo nevytváří vlhké mazlavé bláto, jehož stopy se těžko odstraňují z podlahových krytin. Díky méně časté nutnosti výměny podestýlky šetří výdaje domácnosti. Steliva Asan jsou bezpečná pro chovaná zvířata i členy domácnosti. Potvrzuje ÚSKVBL.
Hala 3 - B 11 FOR PETS
Značka Topstein přináší HOVĚZÍ STEAKY V PLECHU. 100% masová konzerva, ve které najdete pouze celé kusy masa. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších produktů v naši nabídce. Konzervy neobsahují žádné vedlejší produkty, jsou ručně plněné a vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Příroda chtěla psy i kočky jako masožravce, vyberte 100% masovou konzervu, potěšte chuťové buňky svého mazlíka a uspokojte jeho nejhlubší gastronomické touhy!
Hala 3 - B 14 FOR PETS
Představujeme značku Sparrow, která přináší rozmanitý sortiment vysoce kvalitních švýcarských přírodních produktů s konopím pro podporu přirozeného, holistického zdraví domácích mazlíčků. Jedinečnost značky spočívá v nabídce nejen CBD olejů, ale také dalších produktů s obsahem konopí a CBD, jako jsou konzervy, pamlsky, bylinné příměsi pro B.A.R.F. nebo kosmetiky. Konopí je přírodní superpotravina s mnoha blahodárnými léčivými účinky. Více informací se dozvíte u stánku KrmivoProPsy.cz.
Hala 3 - B 14 FOR PETS
Ibero NATURAL je značka superprémiového krmiva inspirovaná iberským vlkem a rysem. Nabízí granule s vysokým obsahem jedinečného masa z iberských prasat doplněného o přírodní suroviny nejvyšší kvality. Zároveň nabízí několik druhů konzerv se 100% obsahem masa. V neposlední řadě nabízí dentální pamlsky, které obsahují přidané funkční látky, jako je kolagen nebo mořská řasa. Ibero NATURAL také nabízí 100% lososový olej. Najdete je v Hale 3 nebo na www.iberonatural.eu.
Hala 3 - B 18 FOR PETS
Ibero COLD PRESSED je značka superprémiového krmiva inspirovaná iberským vlkem a rysem. Nabízí za studena lisované granule s vysokým obsahem masa z alpských chovů doplněného o přírodní suroviny nejvyšší kvality z Podunají. Za studena lisované granule si udržují více původních látek, jako jsou vitamíny a minerály. Zároveň tyto granule nebobtnají v žaludku, a proto se výrazně snižuje riziko torze žaludku. Ibero COLD PRESSED také připravuje pamlsky a konzervy. Najdete je v Hale 3 nebo na www.iberonatural.eu.
Hala 3 - B 18 FOR PETS
V našem hotelu nabízíme kromě běžných ubytovacích služeb i další doplňkové služby, které v průběhu příštích měsíců budeme zlepšovat a rozšiřovat. V tuto chvíli nabízíme kromě běžného ubytování tyto další příplatkové služby: odvoz, mazlení, koupání, stříhání, výcvik a každý den foto na našem Instagramu, aby páníčkovi nebylo smutno.
Hala 4 - A 2 FOR PETS
V našem prémiovém psím hotelu se Vaši nejlepší kamarádi a “rodinní příslušníci” budou cítit jako na dovolené! Užijí si luxusní ubytování, dokonalou péči, ale také zábavu, sport a další radovánky. Pozornost našich zkušených spolupracovníků v kombinaci s kvalitním a sofistikovaným zázemím řadí naše služby mezi ty nejlepší na trhu. Díky individuálnímu přístupu budete mít jistotu, že Vaši miláčci dostanou přesně to, co potřebují a k tomu i vždy něco navíc podle individuálních potřeb každého pejska.
Hala 4 - A 2 FOR PETS
S dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu přinášíme širokou škálu sucharů, dropsů, piškotů a slimek, vyrobené s nejvyšší pečlivostí a z těch nejlepších surovin. Snaha o spojení výživy a chuti je základem toho, jak přistupujeme k výrobě každého pamlsku – chceme, aby byly nejen chutné, ale i prospěšné pro zdraví pejsků. Ať už hledáte odměnu pro trénink, nebo prostě jen způsob, jak potěšit svého psa, v naší nabídce si určitě vyberete. Celý náš sortiment najdete na www.dingo-liten.cz
Hala 4 - A 12 FOR PETS