BIO Hypoalergenní řada Argital s violkou trojbarevnou a zeleným jílem byla vyvinuta speciálně pro velmi citlivou pleť, u níž snadno dojde k jejímu podráždění. Je 100% přírodní a té nejvyšší kvality. Hlavními účinnými složkami jsou výtažek z violky trojbarevné (BIO) a gel ze zeleného jílu Argital. Neobsahuje žádné syntetické látky, ani jiné alergeny (včetně např. éterických olejů). Pomáhá zklidnit a normalizovat pokožku se sklonem k akné, atopickém ekzému, růžovce či jiným dermatitidám.
Hala 1 - B 40 FOR BEAUTY jaro
Sicilský Zelený jíl Argital vysušený sluncem – k přípravě masek na obličej, tělo nebo vlasy a ke koupelím. Jedinečný vysoce účinný přírodní prostředek s širokou škálou příznivých účinků. Bohatý na minerály, stopové prvky a hřejivou energii ze slunce. Pohlcuje volné radikály a toxiny. Působí preventivně proti stárnutí pleti a pomáhá při formování postavy. Maska ze zeleného jílu "Argiltubo" – čistí, regeneruje, zpevňuje, tonizuje, vyživuje, obnovuje, rozjasňuje, vyhlazuje a zklidňuje pokožku.
Hala 1 - B 40 FOR BEAUTY jaro
Na letošním veletrhu představí společnost INFRASAUNY s.r.o. infračervené lehátko Ergo Relax Lounge - s integrovaným zářičem. Poloha vleže i vsedě je plně automatická a plynule nastavitelná se čtecí lampičkou, samostatně nastavitelná záhlavní a nožní část. S oblečením nebo bez oblečení: integrovaná bezpečnostní technologie SENSOcare® umožňuje individuální aplikaci přizpůsobenou uživateli. Odolná, snadno čistitelná speciální kůže. Standardní dřevo: Ořech a za příplatek také dostupné v provedení Dub. Standardní barva: Ebenové dřevo, za příplatek také dostupné v provedení Alpin, Orient, Encián nebo Vanilka. Více na www.physiotherm.cz, www.infrasauny.cz
Hala 1 - B 20 FOR BEAUTY jaro
Sprej pro antibakteriální čištění a šetrné a účinné změkčení zrohovatělé kůže. Sprej je určen k profesionálnímu použití na pedikérských a podiatrických pracovištích; jeho aplikace výrazně usnadňuje a zrychluje dobu ošetření. Výrobek je bez alkoholu a parfemace a je vhodný i pro užití u diabetiků, alergiků a dětí.
Hala 6 - A 11 FOR BEAUTY jaro
I-model používající prověřenou technologii EMS (elektromyostimulace) pro pasivní ošetření celého těla španělského výrobce i-motion (vyrobeno i vyvinuto v EU). Přístroj během 20minutového ošetření (1-2x týdně) stimuluje tělo svalovými kontrakcemi, které pronikají do hloubky svalů, čímž dochází k odstranění tuku, zvyšování svalové hmoty a vypnutí pokožky, zvyšuje se metabolismus, snižuje se zadržování vody, celulitida a posílí se pánevní dno (vhodné pro inkontinenci). Systém měření kcal.
Hala 1 - A 7 FOR BEAUTY jaro
Přístroj Quattro FMS provádí neinvazivní a účinné ošetření pro muže i ženy, které je určeno ke spalování tuků a zároveň ke zpevnění postavy. Pomocí nejnovějších dostupných technik se přístroj Quattro FMS zaměřuje na ošetřovanou oblast s přesnou precizností a dosahuje výsledků již po prvních 4 až 6 sezeních. Aplikace trvá jednou týdně pouhých 30 minut. Výrobek španělské firmy i-motion garantuje pečeť kvality a bezpečnosti zaručenou konstrukcí, vývojem a výrobou v Evropě.
Hala 1 - A 7 FOR BEAUTY jaro
TRI-THERAPY LIFTING SERUM toto unikátní anti-aging sérum obsahuje patentovaný trojitý komplex látek, které pomáhají obnovit objem pleti, zlepšit stav povadlé pokožky, vyplnit jemné a hluboké vrásky a sjednotit odstín pleti. Klíčové složky: 1,25% Aminofil, 8% Glukonolakton, 0,5% Kyselina hyaluronová. Sérum je vhodné pro normální, suchou i mastnou pleť se sklonem k stárnutí.
Hala 1 - B 37 FOR BEAUTY jaro
Citrafirm Face Oil - tento elegantní zpevňující olej na obličej obsahuje 4% CitraFill, 4,5% směs vitamínů A,C,E,F a lehké rostlinné oleje, které se zaměřují na viditelné známky stárnutí a podporují přirozený kolagen a lipidovou bariéru pleti, čímž ji navrací pocit pružnosti. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně suché, nevýrazné nebo pleti se ztrátou pevnosti.
Hala 1 - B 37 FOR BEAUTY jaro
Patentovaný roztok ve spreji HFL Laboratories je produkt pro péči o nehty, které jsou zabarvené, ztluštělé, nebo lámavé. Roztok ve spreji přispívá ke zdravěji vypadajícímu nehtu a podporuje a chrání pro optimální obnovu nehtu.
Hala 6 - A 18 FOR BEAUTY jaro
Jde o snadný test, který můžete během 10 minut aplikovat ve známém prostředí vlastní praxe a výsledkem je spolehlivý a přesný výsledek. Jednoduše odebráním vzorku nehtu, jeho umístěním do zkumavky, přidáním trochy extrakční tekutiny a následným mícháním. Poté vložte testovací proužek do zkumavky, která následně zobrazí indikaci dvěma barevnými proužky.
Hala 6 - A 18 FOR BEAUTY jaro