Z Nového Boru k nám zavítá světový mistr brusič skla Aleš Zvěřina z firmy AZ-Design i se svojí manželkou a malířkou skla Zlatou Zvěřinovou. Můžete se těšit na představení nové překrásné kolekce "Dragon". Dále také na ukázky dalších moderních designů, které nabízí náš sortiment. Aleš Zvěřina se svým sklářským ateliérem AZ-DESIGN patří ke špičce výrobci ručně broušeného olovnatého křišťálu v České republice. Registrovaná ochranná známka „Aleš Zvěřina“ je označením nejvyšší kvality všech na celém světě. Zaměřujeme se nejen na tradiční ručně vyráběné sklo, ale také na výrobu kulturních a sportovních trofejí, uměleckých předmětů jak do interiéru stejně jako exteriéru. Jsme na trhu již od roku 1997. V našem sklářském studiu v Novém Boru zavádíme kombinaci techniky skla a dekorů podle návrhů autorů. Naše výrobky jsou díky své preciznosti pracovní, vyhledávány po celém světě. Spolupracujeme se světově známými designéry a významnými sklářskými jmény. Ctíme sklářskou tradici české sklo v kombinujeme s moderními prvky a to je to, co dává našim produktům jejich výjimečnost a originalitu. Náš tým brusičů a designéři promění vaše přání do reality. Více na www.az-design.cz
Hala 4 - B 17 DESIGN SHAKER 2024
Unikátní řešení napojení noh na luby, tři různé výšky, varianta s policí, nebo bez ní. Sestava kulatých konferenčních stoků Elica zapadne do moderního obývacího pokoje a odlehčí jej. Na této sestavě nejsou žádné ostré hrany a rohy, což ocení nejen rodiny s dětmi.
Hala 3 - A 14 FOR INTERIOR 2024 - jaro
Hala 4 - B 15b DESIGN SHAKER 2024
Stockist je koncept prodeje nábytku, svítidel, koberců a doplňků, který Vás zaujme šíří sortimentu, rozmanitostí a skladbou prezentovaných značek i servisem. V rámci letošního veletrhu představíme nejnovější kolekce venkovního nábytku Ville a Thorvald dánské značky &Tradition, které jsou inspirovány oslavou venkovního života a pulzující atmosférou Kodaně, dále oblíbené kolekce Palissade, Crate a Balcony od firmy Hay rozšířené o nové druhy, ale také interiérový nadčasový nábytek z masivního dřeva od belgické značky Ethnicraft. Navíc jako bonus představíme žhavou novinku od francouzské značky Cornilleau. Více na www.stockist.cz
Hala 4 - A 9, Hala 4 - A 8 DESIGN SHAKER 2024
Balanční prkno je určeno pro mnoho druhů použití - lze na něm cvičit, dělat triky, posilovat střed tělo, lze jej uplatnit u výškově stavitelného stolu,… Doprovází ho celé řada inspirativních video návodů dostupných přes QR kód Primární materiál - lokální dřevo, skladem, cena cca 5000 Kč podle volitelných prvků.
Hala 3 - B 15 FOR INTERIOR 2024 - jaro
K dispozici je v různých barvách, textilních materiálech, kůži anebo v ovčí vlně. Sedací a zádová část z chromované oceli s výpletem z pásků Pirelli. Výplň z polyéteru a vláken Fiberfill.
Hala 3 - B 4, Hala 3 - B 8 FOR INTERIOR 2024 - jaro
K dispozici je v různých barvách, textilních materiálech anebo v kůži anebo v ovčí vlně. Sedací část z chromované oceli a černé nebo hnědé podkladové tkaniny s koženými okraji. Polštář s prošíváním a výplní z polyéteru.
Hala 3 - B 4, Hala 3 - B 8 FOR INTERIOR 2024 - jaro
Nejdeme se vystavovat ani vytahovat, ale potřebujeme tvůj názor! Připravili jsme pro vás bouřlivou smršť novinek a zajímavých materiálů a potřebujeme tě, abys nám pomohl vybrat ty nejlepší. Co můžete očekávat? Od desek s prořezávanými vzory od švýcarského giganta Bruag a unikátních desek vyrobených z recyklované bavlny, až po HPL s kamenným povrchem. Tyto desky nejenže přinášejí jedinečný vzhled, ale také ukazují naši závaznost k udržitelnosti a snahu snížit ekologický dopad naší činnosti. A co říkáte na desky s nano-matt úpravou? Ano, budou tu i ty staré dobré klasiky – desky z recyklovaných Petek, heraklit a akustické desky ve tvaru vlnitého plechu. Na vašem názoru záleží! Vaše názory, váš pohled a váš zážitek jsou pro nás zásadní. Bez vás bychom nemohli dělat to, co děláme, a proto chceme slyšet váš názor. Vaše reakce nám pomohou nejen vybrat ty nejlepší produkty pro naši nabídku, ale také lépe porozumět potřebám našich klientů. Některé z těchto produktů plánujeme začlenit do našeho sortimentu, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co má trh k dispozici. A možná dokonce nabídnout pod naší novou značkou, která bude ztělesňovat vaše přání a naši vášeň pro kvalitu. Těšíme se na setkání s vámi a na vaše nápady! Buďte součástí našeho vývoje a pomozte nám udělat náš sortiment ještě lepším. Více na www.acutec.cz
Hala 4 - C 20 DESIGN SHAKER 2024
Infračervené lehátko Ergo Relax Lounge obsahuje integrovaný bezpečnostní systém technologie SENSOcare – což je patentovaná technologie s celoživotní zárukou, která zajistí individuální aplikaci tepla přizpůsobenou uživateli. Poloha vleže 180 x 50 cm, max. výkon 1.300 W, poloha vleže a vsedě je elektricky plynule nastavitelná, odolná, snadno čistitelná speciální kůže a ve standardním provedení ořech, lze zvolit i jiné barevné provedení.
Hala 4 - A 17 DESIGN SHAKER 2024
Keramické obklady v různém provedení – hladké, reliéfní, vybroušené, prořezávané (prolnuté s povrchem zdiva). Obklady splňují technické požadavky na užití v interiéru. Cena a dodací lhůta se odvíjí od každého návrhu, dle zpracování obkladů. Začínáme však na 3800 Kč/m2 (hladké obklady) a standartní lhůta je 1 měsíc po schválení návrhu.
Hala 4 - C 16 DESIGN SHAKER 2024
Závěsná houpačka/křeslo, tvrdé dřevo akát, povrchová úprava olej, spojovací kruhy nerez, průměr 110 cm, váha 6 kg, závěsné lano 3 m. Dodací lhůta 3týdny. Cena 370 EUR bez DPH.
Hala 2 - A 21 FOR GARDEN 2024