Adrex Base Camp << zpět

Adresa Vír 173
592 66
Česká republika
Umístění Hala 1 - A 2
( FOR BIKES 2019 )
Telefony 566 566 566
773 066 141
E-maily abc@adrex.cz
WWW www.adrex.cz

Profil firmy

Adrex Base Camp je test centrum a půjčovna pro bikery, horolezce a vodáky.

Najdete na veletrhu

Dřevěné kolo Samorost
Unikátní plně funkční dřevěná konstrukce horského kola Samorost je největším lákadlem v test centru. Aktuálně je akátový rám osazen pevnou vidlicí a gravelovými plášti, ale lze jej vybavit i odpružením a plášti šíře 2,1". Exkluzivitu tohoto stroje dotváří komponenty Tune, Thomson, Gebhardt, Chromag a kola Cabtech. Cena rámu činí 40tis. Kč.
Ocelový gravel SingleBe
Pro milovníky ocelových rámů a designů Toma Kutína tu máme lahůdkový "štěrkolet" ve velikosti 54cm z trubek Reynolds a Dedacciai. Jednopřevodníkovou sadu SRAM s hydraulickými brzdami doplňují kola Fulcrum, barevný řetěz KMC, kultovní sedlovka Thomson a lehce gravelová řídítka Ritchey. Testovací bike nabízí test centrum Adrex Base Camp ve Víru s možností volby plášťů, sedel i pedálů.
Quint 9G
Představení jednoho z nejlehčích karbonových rámů na českém trhu s jedinečným designem. Horské kolo Quint 9G s možností stavby komponentů na míru.
Titanové kolo TiWorks
Exkluzivní titanový kousek od českých designérů nabízí tradiční materiál v moderní geometrii a se zajímavými technickými detaily, které známe spíše ze snáze zpracovatelných materiálů. Z titanu je i sedlovka a řídítka. Další osazení je volbou konkrétního zákazníka. Testovací bike ve velikosti L nabízí test centrum Adrex Base Camp ve Víru.