First Bike s.r.o. << zpět

Adresa Nad popelářkou 212/10
Praha 8
182 00
Česká republika
Umístění Hala 1 - C 14
( FOR TOYS 2019 )
Telefony
E-maily info@firstbike.cz
WWW www.firstbike.cz

Najdete na veletrhu

Carvingové boby ZIPFY
Vítěz GRAND PRIX veletrhu FOR TOYS 2012 Na carvingových bobech ZIPFY řádí nejen děti, ale i dospělí se smyslem pro humor! Jsou lehké, snadno se ovládají, přičemž se na nich dá zatáčet i skákat! Vyrobené v Americe, oblíbené v Česku! Boby ZIPFY patří do “stáje” společnosti FirstBIKE.
NĚCO PRO MAMINKU
Kdo by řekl, že takové klenoty mohou vzniknout z použitých pneumatik! Představujeme vám ARTcycleBALI - šperky S DUŠÍ ručně vyráběné Z DUŠÍ! Náušnice, náramky, náhrdelníky, kabelky a obaly na notebooky šetrné k přírodě najdete na stánku s odrážedly FirstBIKE!
Obojživelná odrážedla First Bike
Odrážedla FirstBIKE jsou prostě obojživelná! V zimě stačí přezout kola, nasadit lyže a máte skibob!  Celoroční odrážedla FirstBIKE | zimní SKI Set | nová řada FirstBIKE FAT s pneumatikami, které si hravě poradí i se sněhem | široká nabídka helem německé značky ABUS | a to vše S VELETRŽNÍ SLEVOU!
Sedák FirstBooster
„Žvýkačkový“ sedák FirstBOOSTER zvedá nejen výšku, ale i sebevědomí malých dětí u stolu! Prckové od 2 do 7 let lépe jedí, mají větší přehled, na všechno dosáhnou. Další vychytávka společnosti FirstBIKE! Mátová, melounová a lékořicová.