Radotín Manor Design s.r.o.

Hala 1 - A 4 FOR INTERIOR
Adresa
Zderazská 794/9
Praha 16
153 00
Česká republika
Profil firmy
Protože na barvě záleží. Fenwick&Tilbrook - prémiové britské barvy na stěny, dřevo, kov, plasty do interiéru a exteriéru.
Zastoupené značky
Fenwick&Tilbrook
Najdete na veletrhu
Protože na barvě záleží Fenwick&Tilbrook.
Vymalujte nebo natírejte našimi prémiovými britskými barvami Fenwick & Tilbrook vhodnými do interiéru i exteriéru. Vybírat můžete z pestré škály příjemných, živých a prověřených odstínů. Nabízíme nátěry na stěny, dveře, dřevo, kov, fasádu a mnoho dalšího. Mezi výhody barev Fenwick & Tilbrook patří vynikajíci kryvost, vysoká odolnost, i to, že jsou ekologické, na vodní bázi a bez zápachu. S výběrem vhodného odstínu Vám rádi pomůžeme, a to včetně sladění barvy se zbytkem vašeho vybavení.
Radotín Manor Design
Návrhy a realizace interiérů a Showroom interiérového designu – unikátní začleněním všech produktů do reálného prostoru prvorepublikové vily. Široké portfolio: od barev, látek, závěsů a tapet; přes nábytek, osvětlení a dekorace; až po grily, koupelnové a spa vybavení, spotřebiče i celé kuchyně. Za každým z výrobků se skrývá zajímavý příběh, o který se s vámi rádi podělíme. Nezáleží, zda potřebujete svíčku, závěs, novou kuchyni, nebo celý interiér – přijďte, rádi vám s výběrem pomůžeme!