Vstupní hala I - 0 A 9, Hala 2 - A 15

Originální hra pro 1 - 4 hráče. Materiál karton, autorské ilustrace Ireny "Kaori" Hynkové , velmi originální herní mechanismy. Hra určená pro hráče od 8 let. Cena doporučená maloobchodní 449,-. Originální česká hra od autora Oldy Rejla. Vývoj hry , testování, ilustrace, výroba - Dino Toys.

Samolepicí vybarvovací tapeta nesmazatelná

Hala 2 - B 23

Samolepicí vybarvovací tapeta, popisovatelná křídou.

Samolepicí vybarvovací tapeta, popisovatelná fixou.

Vstupní hala I - 0 A 4

Zabýváme se prevencí v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Na výstavě budeme prezentovat dětské zádržné systémy (dětské autosedačky). Součástí je i trenažér, kde je možné vyzkoušet připevnění autosedačky do sedadla vozidla. Dále předvedeme jak poskytnout laickou první pomoc, jak správně provádět nepřímou masáž srdce. Novinkou je trenažér AED (defibrilátor).

funkce: kartonové hrací prostředí ke složení a vybarvení s figurkami a pohádkou, materiál: plast + lepenka, MOC: 289 Kč, dodací lhůta: 2 dny, 4 typy produktů: IGRÁČEK Perníková chaloupka - kreativní set s pohádkou, IGRÁČEK Červená Karkulka - kreativní set s pohádkou, IGRÁČEK Strašidelná věž - kreativní set s pohádkou, IGRÁČEK Šípková Růženka - kreativní set s pohádkou

Vstupní hala I - 0 A 9, Hala 2 - A 15

Velký dětský Tatra bagr je vyvinut pro milovníky tatrovek podle originální Tatra bagr vyráběný v Kopřivnici, uzpůsoben samozřejmě dětské hře. Vyráběná v Liberci, Novoplastu z potravinářského plastu , velmi odolná, precizní provedení, tvrdý plast. Certifikovaná v České státní zkušebně pro věk 1+. Rozměry, 72 x 42 x 28. Cena doporučená maloobchodní 899 Kč.

HEX UP!
Vystavovatel: Dino Toys s.r.o.
Vstupní hala I - 0 A 9, Hala 2 - A 15

Originální desková hra, která v sobě skrývá hned 6 různých druhů her, každá zaměřená na něco jiného. Český autor Olda Rejl, vyráběno v Dinu Mnichově Hradišti, Doporučená cena 449 Kč. Materiál papírové karty, kartonové žetony , plastový stojánek vyrobený na 3D tiskárně, v Čechách. Velikost 20 x 20 x 5 cm, obsah 46 hracích karet, 12 barevných žetonů. 60 bodovacích žetonů, 1 stojánek na karty, pravidla.

Hala 2 - B 6

Set ortopedických podlah pečlivě složený s ohledem na tvrdost podlah a jejich povrch. Používání podlah slouží především k prevenci plochých nohou, posílení valgózních kotníků a kolen, zpevnění středu těla a tím i zlepšení rovnováhy a v neposlední řadě k podpoře senzomotorických schopností a rozvoji fantazie.

Bamboolik
Vystavovatel: Bamboolik s.r.o.
Hala 2 - B 14

Bamboolik je český výrobce moderních látkových plen a menstruačních vložek. S látkovými plenami šetříte: 1) životní prostředí (jedno dítě na jednorázových plenkách vyprodukuje za první dva roky svého života cca 1,5 t těžko rozložitelného odpadu, vedle toho postavte tašku látkových plen, které navíc může zdědit sourozenec); 2) svoji peněženku (s látkovými plenami ušetříte desetitisíce korun vašemu rodinnému rozpočtu!); 3) citlivou pokožku svého miminka (látkové pleny jsou prodyšnější, než jednorázové). Bamboolik navíc vyrábí své plenky výhradně v ČR, z českých materiálů a v chráněných dílnách nebo ve vlastní šicí dílně, která se kvalifikuje jak sociální podnik. Bamboolik získal opakovaně ocenění jako TOP Odpovědná malá firma roku 2019 i 2020.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.