Hala 2 - B 14

Látková plenka české výroby , z českých materiálů . Složení: Plenková kapsa: Vnitřní vrstva : 85% bambusová viskóza, 15% polyester, vnější vrstva : 100% laminovaný polyester. Vkládací plenka: 1. vrstva 80% bambusová viskóza, 20% polyester, ostatní vrstvy 100% polyester. Cena 729 Kč.

ORTONATURE
Vystavovatel: LI-PO a.s.
Hala 2 - A 13

Popis exponátu (funkce, technické parametry, materiál, cena, dodací lhůta): Masážní podložky ORTONATURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, které jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Široká škála textur a barev rohoží zvyšuje představivost, zlepšuje krevní oběh, podporuje korekci plochých nohou, valgozitu kotníků, pomáhá odstraňovat otoky nohou a rozvíjí vestibulární systém. Rozměr: 25 x 25 cm. Podložky jsou skladem. Cena záleží na modelu, cena začíná 165,- bez DPH a nejdražší model je za 214,- bez DPH. Podložky se dají zakoupit buď samostatně nebo již v sestavených setech.

Hala 2 - B 13

Výrobků, které se mohou pochlubit výrobou v Německu je na českém trhu poskrovnu. Německá firma AVOVA navázala na dlouholetou tradici návrhu a výroby autosedaček v německém Ulmu. V její expozici si můžete vybrat z nabídky autosedaček pokrývající všechny věkové kategorie.

Hala 2 - B 13
Hala 2 - B 13

Staňte se hvězdou města. S novým kočárkem Electa vám nic nezabrání dostat se tam kam chcete. Neuvěřitelně nízká váha, unikátní kompaktnost ve složeném stavu i extrémě jednoduché ovládání vám usnadní pohyb po městě. A to všechno při vysoké úrovni pohodlí a bezpečí pro dítě.

Hala 2 - A 2

Česká značka módy pro kojící maminky KRÁSNÁ MAMKA představí kolekce originálních a precizně zpracovaných halenek, triček i šatů z nádherných viskózových úpletů. Je to nadčasová minimalistická móda pro Vaše diskrétní, pohodlné a elegantní kojení. Díky materiálům a vysoké kvalitě zpracování užijete kojící oblečení Krásná mamka už v těhotenství. „Věříme, že dělat věci pořádně, má smysl a jako mikro rodinná firma si zakládáme na stoprocentní spokojenosti každé zákaznice, která nám dá tu důvěru, že si její miminko na naše výrobky pokládá svou hlavičku. Víme, že se při kojení můžete cítit skutečně skvěle.“ Pavla Šťastná - tvůrce projektu

Spací pytel Grow Up je zcela inovativní výrobek pro spánek miminek. Je to spací pytel od narození až do dvou let. Byl vytvořený ve spolupráci se světovými spánkovými poradcemi s ohledem na maximální bezpečnost dítěte. Materiál: 100% bavlna, TOG 2.5. Cena: 1299Kč.

Hala 2 - A 25, Hala 2 - A 24, Hala 2 - A 22, Hala 2 - A 23

Kouzelné čtení - nové knihy a produkty z bestselleru Kouzelné čtení.

Hala 2 - A 25, Hala 2 - A 24, Hala 2 - A 22, Hala 2 - A 23

Karak - jedna z nejoblíbenějších her současnosti.

Hala 2 - A 25, Hala 2 - A 24, Hala 2 - A 22, Hala 2 - A 23

Albi Science and Crafts - pokusy, tvoření, nebo třeba vaření zábavnou formou. (Trdelník)

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.